Keturi Zodiako ženklai, kurių kiti stengiasi vengti

Kiekvienas Zodiako ženklas turi tiek privalumų, tiek trūkumų. Deja, kai kurie Zodiako ženklai aplinkinių yra linksniuojami kaip ne patys maloniausi. Atšiaurūs, savimylos ar neprognozuojami... Pažiūrėk, ar tavo Zodiako ženklo tarp labiausiai vengiamų nėra!

Avinas. Su avinais ypač sunku tiems, kurie juos gerai pažįsta. Nuolatinis savęs aukštinimas, spyriojimasis ir bandymas įrodyti savąją tiesą palaudžia net ir tvirčiausio charakterio Avinų artimuosius. Kaip Avinas sako, taip ir privalo būti. Su Avinais gali būti tie, kurie pasiryžta besąlygiškai jiems paklusti ir nusileisti jų tvirtokam būdui. Kitaip galima pjautis it šuniui su kate, o nuolatiniai kivirčai prie gero nepriveda. Be to, Avinės pasižymi vulgarumu - mėgsta pasikeikti, neretai užgaulioja ar netolerantiškai elgiasi su kitais. Kita vertus, jos gins savo artimą lyg pačios save.

Dažnai aplinkinius erzina Liūtų pasipūtimas - jie visose srityse trokšta išlikti tobulais, todėl dažnai save išaukština, stengiasi pabrėžti, kokie visapusiškai tobuli ir visažiniai yra. Jei Liūtas jaučia, jog yra neteisus, jis niekuomet to neprisipažins ir kovos iš paskutiniųjų. Tai gali pripildyti net ir kantriausiojo taurę, todėl vertėtų su liūtu apsišarvuoti kantrybe. Beje, liūtai labai dažnai daug kalba, tačiau veiksmų imtis neketina - nuo prigimties yra tikri tinginiai.

Skorpionai yra linkę vadovauti, todėl dažniausiai ir formuoja tokius vadovavimu pagrįstus santykius - jie visuomet yra aukščiau, tiek kalbant apie profesinius ryšius, tiek apie asmeninius. Labiausiai Skorpionai širsta, kai kažkas jiems nepaklūsta, bando atsakyti ar jų vengia. Tuomet Skorpionai kerštauja, o kerštaujantys jie būna neprognozuojami. Dažniausiai Skorpionai įžeidžia žodžiu, bando sukritikuoti, gali ir sumenkinti kitą asmenį.

Vandeniai yra tikri savimylos, ir net jei nesistengia to pripažinti, giliai viduje visada taip mano. Aplinkinius erzina Vandenių kategoriškumas ir nemokėjimas priimti kitų nuomonės. Vandeniai turi tvirtą vertybinę sistemą, tačiau ji neretai kiša koją. Jie laikosi savų principų ir niekam nepaklūsta, tačiau kartais tie principai būna nuvalkioti ir kišą koją planuojant įvairias veiklas. Be to, vandeniai dažnai akcentuoja savo grožį, giria savo išvaizdą, o tai kitus labai erzina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis