Tavo ideali draugė pagal Zodiaką: kokia ji?

Tikriausiai ne kartą esi pajutusi - su vienais žmonėmis tiesiog traukte traukia bendrauti, o štai kiti, kad ir kokie malonūs būtų, netampa gerais draugais. Gal viskas slypi Zodiako ženkluose? Išsiaiškinome, kas turėtų tapti tavo geriausia ir ištikimiausia drauge. Paskaityk!

Avinas. Ideali draugė - palaikanti tavo siekius, įkvepianti ir motyvuojanti tave eiti į priekį. Kadangi esi užsispyrusi, šalia savęs nori stiprių bei nepriklausomų žmonių - tiek kalbant apie draugus, tiek ir apie vaikinus. Tau palankiausia bendrauti su Svarstyklėmis, kurių tvirtas būdas tave žavi, o požiūriai į gyvenimą sutampa.

Jautis. Jautukėms būtina išsipasakoti savo išgyvenimus, pasidalinti įspūdžiais ir tiesiog mergaitiškai pasišnekėti, todėl puikiai į jų kompaniją tinka Žuvys, kurios yra išklausančios ir supratingos. Smagus ir šelmiškas laikas garantuotas, ypač keliaujant į dvigubus pasimatymus.

Dvyniai. Ieškok draugių Vandenių, mat jos visuomet prisigalvoja kūrybingiausių ir originaliausių idėjų, o tu juk mėgsti smagų laiką? Vandenės draugės nėra vien tik linksmybių draugės - su jomis gali leistis į keliones, eiti į įvairius kultūrinius renginius, seminarus bei kalbėti įvairiomis temomis.

Vėžys. Vėžio ženklo atstovės geriausiai sutaria su Šaulėmis - kadangi abu šie ženklai mėgsta ir ramų pasibuvimą, ir siautulingas linksmybes, kartu jiems be galo linksma. Šauliai žinomi kaip mėgėjai pafilosofuoti, pakalbėti giliomis temomis, lygiai tą patį mėgsta ir Vėžiai.

Liūtas. Liūto ženklo atstovės neretai kiek išaukština save, tačiau tai visiškai netrukdo su jomis bendrauti Ožiaragėms, kurios dažniausiai daugiau duoda nei ima. Kol Liūtės pasakoja savo nuotykius, Ožiaragės atidžiai išklauso ir vėliau pažeria gyvenimiškų patarimų. Ko daugiau reikia norėti iš tikros draugės?

Mergelė. Mergelių geriausia draugė gali puikiai tapti Avino ženklo atstovė, mat šie du ženklai yra vieni kūrybiškiausių, todėl įvairiausių idėjų, kaip praleisti laiką kartu, netrūks nė vienai pusei. Be to, Avino ženklo atstovės geba geriausiai patarti, kai iškyla kokios nors bėdos, mat vadovaujasi aštria logika ir neleidžia draugėms pasiduoti jausmams.

Svarstyklės. Šio ženklo atstoves labiausiai žavi tvirto charakterio Liūtės - jos draugams atiduoda viską, ką tik gali. Liūtės visada paruoš petį draugui, kai jam bus sunku ir niekada nepaliks bėdoje. Būtent todėl Liūtės ir Svarstyklės sąjunga gali būti labai stipri ir virsti į ilgalaikį ryšį.

Skorpionas. Skorpiono ženklo atstoves sunkoka suvaldyti, ypač kai jos įpykusios, tačiau geriausiai tai sugeba padaryti Vandenės, kurios įsikarščiavusias Skorpiones geba nuraminti ir joms patarti. Vandenės ne tik puikios išklausytojos, jos atsipalaidavusios, todėl laikas kartu tikrai nebus nuobodus.

Šaulys. Šaulės turi daugybę draugų, tačiau pati geriausia Šaulių draugė yra Ožiaragė. Tai itin tvirta sąjunga, kuri gali tęstis daugybę metų. Šie abu Zodiako ženklai yra nepriklausomi ir laisvi, todėl jų negali išskirti atstumas, o į iškilusius ginčus ar konfliktus jie žiūri atlaidžiai.

Ožiaragis. Ožiaragės - itin kūrybingos asmenybės, savyje talpinančios ypatingą vidinį pasaulį. Jas palaiko, išklauso ir visuomet stengiasi suprasti Šaulės, kurioms nestinga palaikymo. Nuo netikėtų kelionių, įvairiausių siurprizų ir paprasčiausio mergaitiško vakaro su popkornais bei filmu - tokia paprasta, tačiau neprasta draugystė.

Vandenis. Vandenės žavisi Jaučių polėkiu ir entuziazmu. Jaučių vidinė stiprybė be galo patinka Vandenėms, kurioms kartais pritrūksta ryžto atlikti kai kuriuos dalykus. Jautės visuomet padės, paragins ir palaikys savo draugą, joms nebūdinga išdavystė ar skaudinimas.

Žuvys. Šio Zodiako ženklo atstovės yra ganėtinai ramios, todėl joms į kompaniją puikiai tinka energingosios Skorpionės. Ne kiekviena gali ištverti Skorpionių audras, tačiau Žuvys labai atsidavusios draugystei, todėl puikiai supranta, kuomet metas atsitraukti ir leisti draugei pailsėti bei nurimti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis