HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 29 - 05 01)

Taip ir prabėgo ketvirtasis šių metų mėnesis... Prieš akis gegužė ir daugybė nuotykių! O dabar sužinok, kas tavęs laukia paskutinį balandžio savaitgalį...

Avinas. Gebėjimas atleisti sau ir aplinkiniams – puikus bruožas, savaitgalį bus progų jį vystyti. Truputis lengvabūdiškumo nepakenks – pamiršk visas nuoskaudas ir mėgaukis bendravimu, linksmybėmis, tegu savaitgalis būna tikra šventė.

Jautis. Greitai pavargsi, būsi perdėtai jausminga, greitai persiimsi neigiamomis kitų emocijomis. Tačiau tai nereiškia, kad reikia riboti susitikimus su draugais ar šiaip simpatingais asmenimis – gali užmegzti naudingus ryšius. Finansinė situacija bus sunkoka, tad teks susilaikyti nuo neplanuotų išlaidų.

Dvyniai. Liguistai reaguoji į permainas tiek profesiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime – vis nori sugrįžti prie tų pačių klausimų, kurie seniai nebeaktualūs. Neeikvoki savo jėgų įvairioms smulkmenoms, geriau nukreipk gebėjimus kita linkme.

Vėžys. Šį savaitgalį jus gali aplankyti galingas meilės jausmas žmogui, kuris yra labai toli. Gali būti, kad jus sieja profesiniai ryšiai. Jeigu tai romantinis susižavėjimas, tas žmogus gali jums jausti tą patį, bet būti pernelyg atsargus, kad tai išreikštų. Nedarykite spaudimo. Leiskite įvykiams tekėti sava vaga.

Liūtas. Žmogus,kurį nuoširdžiai mylite, gali suteikti jums įkvėpimo kokiai nors kūrybinei veiklai. Galbūt parašysite dainą ar poemą apie savo draugą, nupiešite ar nutapysite kieno nors portretą, paruošite kokį nors išskirtinį patiekalą. Neleiskite drovumui ar varžymuisi sutrukdyti tam. Pamatysite, jūsų draugas bus sujaudintas.

Mergelė. Ar svarstėte galimybę įsigyti augintinį? Jeigu taip, šis savaitgalis yra puikus laikas nueiti į gyvūnų prieglaudą ir suteikti namus vienam gyvūnėliui. Jūs tikrai žinosite, kurį pasirinkti, nes tas gyvūnėlis greičiausiai pats jus pasirinks! Jeigu norite būtent to, neleiskite nereikšmingiems trukdžiams išmušti jus iš kelio.

Svarstyklės. Jūsų galvoje vien meilė ir aistra. Jeigu šiuo metu su niekuo nepalaikote santykių, galite susižavėti žmogumi iš savo dalykinės aplinkos. Reiktų šiek tiek atsargumo. Dalykiniai, koleginiai romanai - ganėtinai painus dalykas. Todėl jei jauti šiltus jausmus tam, su kuriuo nuolatos susitinki dalykinėje aplinkoje, pakviesk jį savaitgalį kavos. Tačiau draugiškai!

Skorpionas. Sekmadienį po pietų gali jaustis energijos stygius, bus sunkiau susikaupti. Jei susiklostytų tokia situacija, kad tektų imtis aktyvesnių veiksmų, sukaupk likusias jėgas. Neturinčių poros savaitgalį laukia daug žadanti pažintis.

Šaulys. Šį savaitgalį galite susitikti su pažįstu, su kuriuo jus sieja kažkokia bendra grupė. Ilgainiui šis žmogus ir atsitiktinio pažįstamojo gali tapti tvirtu draugu. Pagaliau suprasite, kad tai yra ne tik šiltas ir geraširdis žmogus, bet taip pat ideliai sutampa jūsų interesai ir netgi kai kurie biografijos faktai.

Ožiaragis. Jau kuris laikas, bendraudama su aplinkiniais, buvai šiek tiek įsitempusi ar blogos nuotaikos, bet gali džiaugtis, kad tai įveikei. Jei būsi neatsargi, bet kokiems šį savaitgalį užsimezgusiems santykiams lemta būti nežabotiems ir emocionaliems, todėl venk asmens, kuris gali būti kiek per reiklus ar priekabus.

Vandenis. Šį savaitgalį gali norėti palepinti save išeidama apsipirkti. Taigi, apsiauk savo patogiausius batus ir pasiimk didelį krepšį pirkiniams – bus velniškas nuolaidų medžioklės nuotykis. Dabar yra laikas pademonstruoti paprastumą ir taupumą, taigi, apsipirkimas šeštadienį bus susijęs su „planuotu ekonomiškumu”.

Žuvys. Tu visuomet esi nepriekaištingų manierų ir pastaruoju metu buvai ypač paslaugi ir draugiška. Ši puiki nuotaika padės praskaidrinti problemines situacijas darbe ar mokykloje. Tavo atvirumas leis žmonėms išsipasakoti tau apie savo gyvenimą. Stresas išnyks, kai „sujungsi visus taškus“ ir pamatysi, kad mes visi esame vienodi ir klaidos tėra pamokos, kurias riekia išmokti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis