GEGUŽĖS horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Tauras dosniai atsilygina, pamalonina darbštuolius ir žaliuosius. Ką dabar užarsi, pasėsi ar pasodinsi, spalį nupjausi su kaupu. Pasirūpink patogumais namuose, įrodyk kokybiškais darbais, o ne žodžiais meilę aplinkiniams ir aplinkai. Jausmai ir norai atves į tą vietą, kur būsi laukiama ir mylima. Patikėk jais – šiuo periodu jie tikri ir patikimi, kaip vaikystės priesaikos.

Horoskopą sudarė Saulė Jonaitytė - www.horoskopas.lt

AVINAS

Įvykius diktuos piniginės reikalai, vertybės. Daug kas atkakliai siūlys kažką pirkti, įsigyti ar dirbti už tą sumą, kurios pati paprašysi. Ramiai įvardyk savo vertę, atitinkančią gebėjimus. Mama, draugai ir giminaičiai šįsyk nuoširdžiai ir realistiškai pataria. Atsižvelk į jų nurodymus. Jei tiksliai žinosi, ko nori, ir apdairiai priimsi darbo pasiūlymus su didesniu atlygiu, gali išsyk pagauti pulką zuikių, vienu parašu atsikratyti visų finansinių problemų. Nuotaiką kels pasodintos gėlės, atrastos naujos dainos, piešimo pamokos ir sveikuoliškos vakarienės su mylimaisiais. Laikinai nekovok su įsivaizduojamomis problemomis, priimk mielas širdžiai dovanas.

TAURAS

Tai tavo mėnuo, geriausias metuose. Griebk didžiausią Jautį už ragų ir jis paklusniai nuseks iš paskos. Dabar viskas priklausys tik nuo tavęs – kiek būsi nuoširdi ir tvirta noruose ir atsakymuose, kiek pati patikėsi savo galiomis. Susikurk naują, ryškesnį, kuo natūralesnį įvaizdį – jis kaip magnetas pritrauks draugų, gerbėjų, antrų puselių dėmesį. Svarbu nesusigundyti Veneros Taure saldėsiais ir tingumais. Atlapok pasauliui širdį ir sėkmė pati atskubės, ras, kur ir pas ką tave nuvesti. Patirsi daug saulėtų, globėjiškų įtakų, jos paliks stiprią žymę charakteryje. Įsimylėsi arba būsi ta populiarioji, dėl kurios prielankumo ne vienas varžysis.

DVYNIAI

Laisvė visada ateina per dėsningus praradimus. Kažko brangaus teks atsisakyti, kažką palikti, išeiti, atsisveikinti, kad pakiltum į aukštesnį brandos lygį. Tai, kas kitiems atrodys kaip tavo klaida, nesėkmė ar išdavystė, iš tiesų bus grįžimas į save, savo tikrųjų jausmų pažinimas, užgniaužtų norų išlaisvinimas. Pilnavertiškai pailsėk, pabūk gamtoje – ji atvers didžiąsias savo ir kitų paslaptis, išgydys sielos žaizdas. Kuo labiau nutolsi nuo gamtos – tuo didesnis apims tingumas, įklimpsi į priklausomybes. Yra rizika pramiegoti gegužę apsikabinus monitorių, prilipus prie išmaniojo. Užsimegs ar atgims slapti, bet tvirti meilės ryšiai. Klausyk sapnų ir nuojautos. Savanoriausi, daug padėsi kitiems.

VĖŽYS

Pirmenybė – draugų reikalams, norams, pakvietimams. Su jais patirsi daug malonių akimirkų. Atsiremsi į patikimą draugo petį, sušildysi jausmų glėbyje geriausias drauges, jas apjungsi, būsi pagerbta ir pripažinta. Tapsi grupių, kolektyvų Saulė ir Žemė maitintoja vienu sykiu, prisijaukinsi ir naujų bičiulių. Iš bendražygių draugų rato natūraliai išsirutulios bendri projektai, komfortiškesnio rytojaus vizijos. Patekusi į elitinį ratą nebijok kalbėti ir klausti smulkmenų, prašyti apdovanojimo. Įdomus laisvalaikis, kelionės, bendra vakarienė su antra puse atgaivins prigesusias viltis, pajusi, kad viskas krypsta į gera.

LIŪTAS

Pasistenk pasiekti visus užsibrėžtus tikslus iki 20 dienos, kol nėra kliūčių ir trikdžių. Kažkur iškilsi, būsi paskirta vadovauti. Galbūt užsilipusi ant aukščiausios viršūnės ar šakos stebėsi visus tingiai, sočiai, iš viršaus. Liūtų nuomonė, žodis, tvarka ir patirtys kels kaip ant mielių asmeninius, kitų lyderių, visos organizacijos, o gal net valstybės reitingus. Susilauksi valdžios dėmesio, pagarbos ir didelių malonių: padidės atlygis, tau meilikaus, su tavimi dalysis. Tai metinių pasiekimų, pergalių laikas. Išlik rami, neužsikrėsk didybės manija. Parodžiusi principus ar įsivėlusi į konfliktą atstumsi gerbėjus ir mylimuosius: jie atšauks numatytas atostogas, neateis į pasimatymus.

MERGELĖ

Toliuose, už horizonto, svetimame krante ar emigrantų terpėje rasi, įgysi ir pažinsi daugiau nei įsivaizdavai. Galbūt atrasi aukso gyslą. Šiuosyk svetur žolė bus žalesnė, o duona gardesnė. Atsiliepk į realius kvietimus dalyvauti užsienio festivalyje, konkurse, kad tik pailsėtum nuo namų skandalų. Egzaminų, atrankų užduotyse pasirodysi geriausiai. Nurausi festivaliuose, olimpiadose pagrindinį piniginį prizą, vertingą diplomą, aplodismentus. Pasinaudok galimybe pratęsti studijas, siekti aukštesnio mokslinio laipsnio, patekti į mainų programas. Geriausios aukštosios mokyklos, gimnazijos, turizmo agentūros gegužę laukia išskirtinai Mergelių!

SVARSTYKLĖS

Gegužės 20 Juodasis Mėnulis išeis iš Svarstyklių: nuo širdies nuslinks juodas debesis, kuris nuo rudens gadino gerą orą tavo padangėje. Daug kas ieškos pas tave paramos, psichologinės ir piniginės pagalbos, tapsi labdaros fondu ir užuovėja draugams, nelaimėliams. Neskaičiuok, kiek išdaliji ir atiduodi. Padėdama dabar kitiems, vėliau atgausi dešimteriopai. Sumąstysi ir rasi lėšų bei būdų, kaip pakeisti, pertvarkyti dalykus, kurie tau ir kitiems neleidžia jaustis komfortiškai. Giluminiai virsmai esmingai keis charakterį. Keisies pati ir pastūmėsi pokyčiams, iššūkiams kitus. Tai nebus lengva, peržengsi galimybių ribas, išvargsi. Užtat kiek pasitenkinimo!

SKORPIONAS

Juodasis Mėnulis gegužės 20 įsliūkins į Skorpioną. Iki vasario pakeliui vis pasitaikys pavojingos duobės, kurias galbūt kažkada kasei kitiems, teks atsakyti už senas klaidas. Gegužę veiksmus teks nuolat derinti su kitais, tartis, derėtis. Būsi priklausoma nuo kitų sprendimų. Teks veikti poroje, darnioje sanglaudoje. Naujus žmones aplinkoje priimk su pasitikėjimu, kaip patikimus bendrininkus. Juos palaikyk, nebandyk atvirai priešgyniauti. Turi nedviprasmį pasirinkimą: susipriešinti su visu pasauliu, prisigaminti naujų priešų arba sulaukti tvirto grupių, aplinkos palaikymo. Piniginės reikalai iki rudens – nykoki, tad dvikovos visiškai ne į temą. Rinkis taikos sutartis ir sąjungas. Be to, būk matoma, valgyk mieste, nuolat slankiok lauke – lauko kavinėje ar pievelėje gali sutikti antrą puselę, o gal ir gerą tetą su darbo pasiūlymais.

ŠAULYS

Pasiraitok rankoves ir paplušėk, kiek turi jėgų. Darbas darbą veja. Iš tavęs visi laukia realių pasiekimų ir rezultatų. Gerai, jei turi pagalbinį arklį, ant ko sukrausi padidėjusią dalykinę naštą. Padėjėjai ir pagalbininkai, robotai ir buitiniai prietaisai – oi kaip neprošal! Realiais žygiais, kokybės rodikliais, o ne žodžiais ar gražiom akim būtent dabar užsidirbsi būsimas keliones, studijas ir laurų vainikus. Parūps kūno formos ir drabužiai. Kryptingai ir atkakliai tobulinsi figūrą, kad patiktum sau. Atrasi dar patrauklesnių mankštų ir pratimų tingiausiems. Meilės fronte atleisk vadžias. Kuo stipriau kovosi dėl jos – tuo ji labiau tols kaip miražas. Gyvūnai šaukiasi tavo priežiūros ir meilės. Geras laikas įsigyti naują augintinį.

OŽIARAGIS

Pražysi it ryškiausia vyšnia pavasario sode ar ant vestuvių torto. Pasidabink nauja suknele, pasidailink kitonišku makiažu, įamžink šypseną fotosesijoje tarp gėlių. Žvaigždės įkaitins hormonus – pasigardžiuodama džiaugsiesi ir mėgausiesi gyvenimo malonumais, menais ir pasimatymais. Būsi kviečiama į gimtadienius, reklaminius renginius. Jausmai įsiaudrins ne juokais: gali aistringai įsimylėti bet ką, kas pasitaikys po ranka sporto salėje, prie valdiško kabineto durų. O kodėl gi ne? Meilė tiesiog užvaldys mintis! Praeitis trumpam kažkur pasislėps, nevargins prisiminimais, lengvai numosi ranka į atsakomybes prieš gimines, tėvus. Gegužė – meilės ir kūrybos šventė, ir, žinoma, pagaliau ateisiančios atostogos!

VANDENIS

Sentimentalios dainos sugrąžins į praeitį, į vaikystės sodus, į praeities kvapus ir garsus. Tarsi atsidursi pradiniame taške, nuo kurio prasidėjo viskas, ką dabar turi. Gyvenimo spiralės vingyje susilies praeitis, dabartis ir ateitis. Iš pabaigos gims nauja pradžia. Bingo! Tai reikšmingas tarpsnis, kai būtina įsižeminti, tvirtai atsistoti ant kojų ir patirčių, atsigręžti atgal. Iš prisiminimų pasisemk stiprybės tolesniam augimui. Pajusi stiprų jausminį ryšį su tėvais, giminėmis, namais, Tėvyne. Namuose, tarp savų bus gera it užkrosnyje. Pasilepink žolelių arbatomis ir pyragais mamos virtuvėje, mokslai ir reikalai palauks vasaros.

ŽUVYS

Įdomybės tykos už kiekvieno kampo. Smalsiai dairysiesi naujovių, naujų veidų ir vardų, megsi ryšius ir rašysi be perstojo. Žinių ir ryšių kanalas pulsuos pilnu pajėgumu. Panaudok jį ne plepalų, o mokslų, išsilavinimo labui. Skaityk, rašyk ir švieskis, pažink ir tyrinėk, klausk ir reikalauk atsakymų, mokykis ir mokyk! Pasiekimai greit pradžiugins, žinoma, jei savišvieta bus maloni, o mokytojai – mylimi. Gausi viliojančių pasiūlymų keisti darbą, susižadėti, persikraustyti, pasireikšti naujame vaidmenyje. Neskubėk, ūkiškai pamatuok, ar gyvenimas bus įdomesnis, o darbas geriau apmokamas. Turi daugybę pasirinkimų. Metas keisti įprastus kasdienybės maršrutus, bendravimo stilių ir priemones. Pasiieškok patogesnių akinių, naujesnio ir tobulesnio išmaniojo bei tvirtesnio dviračio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis