HOROSKOPAS SAVAITGALIUI: kai kam įvyks tai, ko niekada nesapnavo (05 13 05 15)

Staigiai lekiant pavasariui minutėlę sustok ir atsikvėpk. Pasimėgauk akimirka ir užuosk gardų gėlių kvapą. Ech, tos šiltos naktys... Paskaityk, ką savaitgaliui tau žada Zodiakas.

Avinas. Nuo pat šeštadienio ryto gali pajusti kylantį susierzinimą, artėjant vakarui atmosfera ims rimti. Sutvarkęs kokį reikalą pailsėk. Nėra reikalo prisiminti senas nuoskaudas ir žūt būt įrodinėti, kad esi teisus – kiekvienas turi savo nuomonę ir savo tiesą. Atsimink – jei žmogus iš karto nesutinka, veikiausiai nesutiks ir antrą, trečią kartą.

Jautis. Ožiaragiai gali pabusti padūmavusia galva. Emociškai šeštadienį gali būti sunku priimti sprendimus. Tiek daug pasirinkimų, galimybių, ir jų visų norisi... Džiugi žinia – sekmadienį jausiesi stabiliau. Kartais tiesiog reikia išlaukti.

Dvyniai. Šeštadienio rytas gali būti kiek nestabilus, bet vėliau diena bus geresnė. Jei įmanoma, ryte tiesiog ilgiau pamiegok. Išsiilsėk, kad galėtum džiaugtis likusia diena ir sekmadieniu. Na o šeštadienio vakarą praleisi su tau brangiu žmogumi.

Vėžys. Kelias savaites ugdei savivertę, tad ir šį savaitgalį nenuleisk rankų ir neaptink. Atsidursi tokiose situacijose, kuriose bus progų pademonstruoti drąsą ir išradingumą. Pasitelk išradingumą, vidinę energiją, kad įveiktum savo baimes.

Liūtas. Palik rytus spontaniškiems poelgiams ir staigmenoms. Tegu struktūra formuojasi palaipsniui. Juk neprivalai per dieną pastatyti Romos. Pasimėgauk tingiais rytais, galbūt sulauksi pusryčių į lovą. Argi ne puiki dienos pradžia?

Mergelė. Savaitgalį stenkis nesivelti į kvailą ginčą. Greičiausiai pajusi, kad pastaruoju metu turi daug daugiau ką pasakyti ir esi visada nusiteikusi aršiai diskusijai. Jei turi porą, gali tikėtis labai aistringo laiko. Jei esi vieniša, pasipuošk ir eik su kitais savo vienišais draugiais pasilinksminti. Energijos tau tikrai netrūks!

Svarstyklės. Savaitgalį gali tikėtis daugybės nesusikalbėjimų, nesusipratimų ir nusivylimų. Jei su kuo nors susitikinėji, įsitikink, kad davei savo antrajai pusei teisingas nuorodas ir jūsų susitikimo adresą arba nusiuntei gėlių teisingu adresu – tikrai bus kvailų nesusipratimų, kuriuos gali priimti asmeniškai.

Skorpionas. Jums, Skorpionai, patinka, kai viskas klostosi tam tikra tvarka – pagal jus. Vis dėlto, tave gali kamuoti kokie nors finansiniai sunkumai ir tau tai visai nepatiks! Jei neseniai pradėjai savo verslą ar ištiesei pagalbos ranką ir paskolinai pinigų suprask, kad greitai atgalinio ryšio tikėtis negali. Kantrybė - vienintelis tavo ginklas.

Šaulys. Paprastai tu negali atsispirti meilei, tačiau savaitgalis atneš begalę nemalonumų - daugiausia susijusių su pinigais. Taigi, nors ir trokšti nueiti su savo antrąja puse kur nors papietauti, jums geriau likti namuose - ir virkauti dėl pinigų trūkumo arba kad tavo pinigai yra investuoti ir esi su netinkamu žmogumi!

Ožiaragis. Laikas tau pasiduoti, nusileisti, atleisti ir užmiršti ir/ar judėti toliau. Jei jau ilgokai pyksti ant savo draugo, šiek tiek atvėsk. Jei esi vieniša ir beveik persekioji savo buvusį, palik jį ramybėje. Jei penktadienį būsi vieniša, nepamiršk palepinti savęs kuo nors ypatingu.

Vandenis. Daugumai iš jūsų tai yra metas, kai viskas susitvarkys arba baigsis. Jei šią savaitę tavo antroji pusė nesugalvos ko nors gero – viskas baigta. Vieniša? Suplanuok linksmą vakarą su draugais mieste - ir dėkok savo laimingai žvaigždei, kad nebesi su savo buvusiu – o esi laisva, vieniša ir pasiruošusi linksmintis !

Žuvys. u esi ženklas, kuriam patinka būti įsimylėjusiam. Vis dėlto, kad ir kaip norėtum išsmukti iš darbo anksčiau ir pabūti su savo partneriu, tai padaryti gali būti ne taip jau paprasta. Dauguma iš jūsų sulauks žinių iš buvusio – galbūt daugiau nei vieno. Neturėk iliuzijų dėl jų pažadų ir „pasikeitusio žmogaus“ statuso.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis