Tavo simpatijos Zodiakas pasakys, ar verta su juo prasidėti

Nori gero, nuoširdaus vaikino? O gal tave traukia blogiukai? Nuo seno žinoma - pradėjusi susitikinėti su vaikinu, pirmiausia klustelk, koks jo Zodiakas. Jis ir išaiškins, ar verta su tuo paukšteliu prasidėti!

Avinas. Avinai - be galo emocingi ir ganėtinai valdingi vaikinai, tačiau būtent jie tave palaikys sunkiausiu gyvenimo momentu. Kai kiti vaikinai išsigąstų užgriuvusių bėdų, Avinai viską atlaikys ir padės tau ieškoti sprendimo. Tiesa, Avinai - ne kokie romantikai, todėl rožių prie durų nesitikėk...

Jautis. Jaučiai visuomet savo antrąją pusę palaiko, yra ganėtinai dosnūs, materialiniu aspektu suteikia paramą. Tačiau Jaučiams trūksta spontaniškumo, mokėjimo nustebinti, pasakyti komplimentą, pamaloninti dovana. Jaučiai vaikinai yra užsispyrę, todėl neretai gali išvesti iš proto savo principingumu.

Dvyniai. Nors Dvyniai vaikinai žavi savo nutrūktgalviškumu ir linksmumu, neretai suvilioję jie gali palikti merginas ant ledo. Todėl į Dvynių ženklo vaikinus žiūrėk itin atsargiai - jais pasitikėti galima, tačiau tik gerai juos pažinus ir leidus jam pažinti tave. Dvyniai visada kupini naujų idėjų ir jei nuobodžiauji, tikrai neleis, jog ši tavo būsena truktų ilgai!

Vėžys. Vėžio ženklo vaikinai pasižymi ištikimybe - jie nelakstys paskui kiekvienos merginos sijoną, tačiau kartu su jų ramybe bei atsidavimu atsliūkina ir nuobodulys. Aktyvesnėms merginoms su Vėžiais gali būti liūdnoka - jie nėra linkę veltis į ekstremalius nuotykius ar kurti ekspromtinius planus. Todėl jei prasidėjai su Vėžiu, pasiruošk ramiai gyvenimo tėkmei.

Liūtas. Liūtai vaikinai - tikri aktoriai, kurie savo vaidyba ne vieną gali apsukti aplink pirštą. Apsuko ir tave? Nesitikėk, jog būsi TA VIENINTELĖ. Bendraudama su Liūtu visuomet turi būti atsargi - nesiūlome tikrinti jo žinučių ar sekti kiekvieno žingsnio, tačiau nepulk vadinti savęs jo vienintele, kol neįsitikinai, jog jis už nugaros nieko nerezga su kitomis.

Mergelė. Mergelės vaikinai dievina preciziškumą, todėl jei tu esi ta, kuri iš namų pasidažiusi kojos nekelia, tuomet tau su tokiu vaikinu pakeliui. Vis dėlto neretai ši jų savybė pakiša koją, mat ne kiekviena mergina pasiryžtų išlaikyti panelės tobulosios įvaizdį. Todėl jei vertini laisvę ir galimybę atrodyti bei veikti taip, kaip užsigeidi, su Mergele verčiau neprasidėk.

Svarstyklės. Su Svarstyklėmis nereta gali pasijusti kaip ant sparnų - jog galantiškos, trokštančios padėti, mėgstančios staigmenas. Visgi yra vienas bet. Svarstyklėms būdingas itin didelis intymių santykių troškimas, todėl jei nesi ta, kuri itin dažnai trokšta fiziškai suartėti, tau gali būti sunkoka. Visgi net jei tai taptų problema, žinok, jog pats geriausias būdas ją spręsti - kalbėtis.

Skorpionas. Skorpionas jei myli, tai myli visa širdimi ir besąlygiškai. Jis labai rūpinasi savo mergina, trokšta, jog ji būtų laiminga ir viskuo aprūpinta. Vis dėlto neretai negali nuspėti, ką Skorpionas yra sumąstęs. Pavyzdžiui, apie jo planus tave palikti tu gali nežinoti ir nieko nenujausti iki pat paskutinės skyrybų minutės. O jei Skorpioną įskaudinai, pasiruošk kerštui. Labai labai saldžiam jo naudai.

Šaulys. Šaulius vaikinus mėgsta daugelis - jie linksmi, geba pasijuokti patys iš savęs. Humoras buvo viena pagrindinių savybių, kuri tave patraukė? Nenustebk, jei būsi ne vienintelė, susižavėjusi Šauliu. Šauliams, deja, labai sunkiai sekasi įsipareigoti. Nebent tai tikrų tikriausia gyvenimo meilė... Jei nori Šaulį pririšti prie savęs, pasistenk būti su juo atvira ir reikalauk to iš jo paties. Juk atvirumas - santykių pagrindas, ar ne?

Ožiaragis. Ožiaragiai vaikinai dar vadinami aukseliais, mat įsimylėję dėl savo artimo žmogaus geba padaryti viską - galbūt net būs tie, kurie atsibos savo gerumu. Nors Ožiaragiai nėra itin atviri, visgi atsivėrę savo merginoms jie gali tapti ne tik puikiais įsimylėjeliais, bet ir puikiais draugais, kurie išklausys ir patars. Jei ieškai ne tik aistros objekto, bet ir gero draugo - Ožiaragis tau kaip tik.

Vandenis. Vandenis vaikinas tik iš pradžių gali pasirodyti šaltas ir atsainus - kai įsimyli, jis tampa visiškai atsidavęs savo mylimąjai. Visgi žinok, jog turi būti atsargi bendraudama su Vandeniu. Niekuomet nežinai, kada jis gali supykti ar susierzinti, o tuomet gali nukentėti. Ir tai neapsiriboja vien rėksmais - Vandenis, jei užsispirs, tylės savaitę ar dvi.

Žuvys. Žuvys vaikinai puikiai nujaučia savo merginos poreikius, trokšta jomis visokeriopai pasirūpinti, tačiau neretai jų norai ir baigiasi tiesiog norais. Žuvys neretai nėra linkusios išpildyti savo pažadų, todėl antroji pusė gali gerokai nusivilti. Kaip tai pakeisti? Vaikiną žuvį turi raginti visada judėti į priekį. Jei ragintojos vaidmuo ne tau, tuomet ir su Žuvimi tau ne pakeliui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis