HOROSKOPAS SAVAITGALIUI: paskutinis pavasario savaitgalis atneš jausmus (05 27 - 05 29)

Vasara atsibeldžia! Bus karšta ne tik ore - Zodiakas teigia, jog liepsnos ir kai kurių jausmai... Ar tai būsi tu?

Avinas. Šeštadienį Avino ženklo atstovams teks galimybė apgalvoti kažkokį sprendimą, nuo kurio daug kas priklausys ateityje. Laimei, Vėžiai nebus nusiteikę kirsti iš peties, jie sugebės nuodugniai apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“. Tavo analitiniai sugebėjimai paaštrės, tad sugebėsi viską apgalvoti ir numatyti. Taigi sprendimas, kurį priimsi šeštadienį, bus apdraustas nuo klaidų.

Jautis. Savaitaglį Jaučio ženklo atstovai bus palankiai ir šiek tiek globėjiškai nusiteikę artimųjų ir draugų atžvilgiu. Tu norėsi jais rūpintis kaip vaikais - globoti, padėti ir saugoti nuo klaidų. Kad ir kokie nuoširdūs būtų tavo ketinimai, artimieji vargu ar labai džiaugsis tuo, kad mokysi juos gyventi. Beje, tavęs gali laukti romantiška staigmena iš seno pažįstamo...

Dvyniai. Savaitgalį tavyje nubus didi oratorė! Na, jei ne didi, tai bent nebloga. Turėsi ką pasakyti ir sugebėsi pateikti savo žodžius įtikinamai, tačiau visą dieną vis kartas nuo karto pastebėsi, kad aplinkiniai nenusiteikę klausytis tavęs amžinai. Iš tikrųjų išsikalbėsi tik vakare – šeimos ir draugų rate. Žvaigždės pataria tau organizuoti vakarėlį, kuriame galėsi išsakyti viską, kas prisikaupė.

Vėžys. Nuo pat šeštadienio ryto gali pajusti kylantį susierzinimą, artėjant vakarui atmosfera ims rimti. Sutvarkęs kokį reikalą pailsėk. Nėra reikalo prisiminti senas nuoskaudas ir žūt būt įrodinėti, kad esi teisus – kiekvienas turi savo nuomonę ir savo tiesą. Atsimink – jei žmogus iš karto nesutinka, veikiausiai nesutiks ir antrą, trečią kartą.

Liūtas. Būsi nusiteikusi kaip niekad kovingai, ir sutelkusi visas jėgas sieksi pergalės! Net jei kažkur patirsi nesėkmę, būsi linkusi bandyti vėl ir vėl, kol pasiseks. Sprendimų priėmimo metas baigėsi, šeštadienį Liūto ženklo atstovai privalo veikti. Žvaigždės prognozuoja, kad prieš tavo atkaklumą neatsilaikys nė viena tvirtovė. Tačiau atmink, kuo rimtesnė kliūtis pasitaikys tavo kelyje, tuo ilgiau truks jos apgultis.

Mergelė. Kadangi būsi tokia pozityvi, savaitgalį tau nebus sunku pelnyti žmonių palankumą ir, jei reikės, užsitikrinti jų pagalbą. Ši diena idealiai tinka naujoms pažintims, bendravimui, romantikai, kelionėms, kūrybai. Praleisk ją kartu su brangiausiais žmonėmis – tavęs laukia daug džiaugsmo, nuoširdumo ir meilės!

Svarstyklės. Savaitgalį Svarstyklių ženklo atstovams aplinkiniai, o ypač bendradarbiai ar bendramoksliai gali atrodyti nenuolaidūs ir per griežti. Laimei, tu pati lankstumo ir diplomatiškumo turėsi už du, todėl sugebėsi užglaistyti aštrius kampus ir užgesinti dar neprasidėjusį konfliktą.

Skorpionas. Savaitgalį Žuvų ženklo atstovai net tarp nelabai pažįstamų žmonių jausis kai žuvys vandenyje – tavo socialinis aktyvumas liesis per kraštus. Žvaigždės nerekomenduoja tau apsiriboti savo įprastu bendravimo ratu - nevenk naujų pažinčių. Kuo daugiau naujų veidų šeštadienį sutiksi savo kelyje, tuo bus daugiau galimybių, kad rasi iš tiesų įdomių ir tau reikalingų žmonių.

Šaulys. Šį savaitgalį tau svarbiausia – nepriklausomybė, tad nors tai ir ne Nepriklausomybės diena, jauskis laisvas ir švęsk. Būtinai pasidžiauk ir pasinaudok turimomis laisvėmis. Esi nepriklausoma, stipri jėga, kuriai nėra kliūčių. Sukaupk energiją, sėsk ant žirgo ir pirmyn į nuotykius.

Ožiaragis. Ožiaragiams šis savaitgalis žada būti malonus, žmonės žavėsis tavo asmenybe, demonstruos prielankumą. Gali pasijusti tiesiog karališkai, tad patartina tinkamai pasipuošti. Būk kūrybingas, atsakingas ir kilniaširdis – juk tokie būna karaliai.

Vandenis. Savaitgalį tau bus sunku atsispirti – atrodysi neprilygstamas tiek savo, tiek aplinkinių akyse, pasitikėjimas trykšte trykš. Charizma šiandien pravers įvairiausiose srityse, netgi namuose, bendraujant su namiškiais. Svarbiausia neperlenkti lazdos ir neužriesti nosies, kaip sakoma – aukštai pulsi, susikulsi. Bet koks neigiamas poelgis labai greitai atsigręš prieš tave.

Žuvys. Šį savaitgalį išskirtinai seksis, tad būtinai pasinaudok atsiveriančiomis galimybėmis. Viskas taip puikiai klostysis, kad gali nė nepastebėti, kokios puikios šios dienos. Prisėsk ir bent akimirką pasidžiauk savo sėkme. Į visus klausimus šiandien turėsi atsakymus

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis