BIRŽELIO horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui

Skersvėjuose ir pokyčiuose neprarask ryšio su tikrove, nesusiviliok lengvais pažadais ir rožiniais kaspinais. Šiemetinis birželis – nerimo ir tuščio blaškymosi laikas. Pereisi daugybę painių labirintų, išgliaudysi aibes suktų mįslių. Nesutriks išmaniausios, greitaeigės ir greitakalbės. Pasyvus laukimas ir tikėjimas stebuklais dabar pražūtingi. Tikrink ir kritiškai pertikrink kiekvieną pasiūlymą, dedamą parašą, atiduodamą egzaminų lapą! Menka klaida gali lemti priešingas pasekmes, nei tikėjaisi. Po Joninių atsikvėpsi, palankių įvykių upė nuplukdys ten, kur saugiausia, kur niekas neverčia skubėti.

Horoskopą sudarė Saulė Jonaitytė - www.horoskopas.lt

AVINAS

Pasiruošk įtampoms ir iššūkiams, beveik kaip „Bado žaidynėse“. Vyks kovos be taisyklių. Mėginsi peržengti išorinius ir vidinius apribojimus. Pasitikslink, ar tai, dėl ko dabar neriesi iš kailio ir gąsdini gerbėjus bei mylimuosius, yra žūtbūtinis bendras reikalas? Ar esi viso labo įrankis savanaudžiams? Susidėliok čia sąžiningus atsakymus, kad vėliau nebūtum išmesta it musė iš barščių – taip pat, kaip dabar išstumi už durų tuos, kurie tiek daug išmokė, buvo ramsčiai. Baltasis Mėnulis Avine iki lapkričio žaibiškai kerta už nedorą elgesį. Besivaikydama meilėje du zuikius, rizikuoji paleisti abu. Būk atsargesnė kelyje ir su juodaakiais tyleniais vyrukais, saugokis vagysčių.

TAURAS

Iki 17 d. apsiginkluok kuo platesne šypsena. Taip lengviau prašoksi (o gal net nepastebėsi) iš visų pusių užspaudusių neatidėliotinų problemų, nekreipsi dėmesio į draugių nuklydimus, neišsipildžiusius lūkesčius, finansines duobes, skolų naštą. Nudžiugins netikėtos tėvų, giminaičių dovanos. Ir pati nustebinsi artimuosius išradingais pirkiniais namams. Iki Joninių nekeliauk toli nuo namų, atsisakyk įtartinų pobūvių ir vakarėlių, mat daug kur patirsi daugiau priešiškumo, gėdos ir nepatogumų nei malonumų. Žvaigždės itin apsunkins egzaminus, sugriežtins tikrintojų reikalavimus. Pats metas papildyti kosmetinę naujais kremais ir lūpų dažais, pasibandyti naujas šukuosenas ir stiliukus.

DVYNIAI

Dvynių vedlys Merkurijus 13 d. pagaliau, po 2 mėn. sėslumo, palieka lėtapėdį Taurą. Išsyk ataugs sparnai, pagreitės apsukos, pasaulis nušvis linksmesnėmis spalvomis. Flirtuosi, trauksi naujų gerbėjų (nė vieno tarp jų patikimo!) žvilgsnius, po Joninių pasipils ir jų dovanos. Beje, dėl bendro visiems žvaigždžių pakrikimo įsismaginusi gali netyčia nuklysti nuo tiesaus kelio, pamesti tikslus, klaidingai įvertinti aplinką, nuvilti vadus, asmeninius dievus ir itin svarbius žmones. Nieko baisaus! Dabar tau daugiau bus atleidžiama už gražias akis. Birželį Dvyniai – sėkmės kūdikiai ir nuotykių, naujovių režisieriai, ypač kelionėse ir egzaminuose. Su sąlyga, kad suvaldysi šmaikštų liežuvėlį, cenzūruosi savo žinutes. Susilaikyk nuo bet kokių rimtų pasižadėjimų, įsipareigojimų.

VĖŽYS

Laukia intensyvus pabaigų, atsisveikinimų, savalaikių praradimų ruožas. Kamuos nuovargis, nemiga, net stogas lengvai pavažiuos nuo išsekimo. Kažko teks atsisakyti, o kažkam – pasakyti „ne“. Nesi Barbė Devyndarbė, visko nepajėgsi aprėpti, dažnokai pritrūks jėgų ir laiko veikti įprastu pajėgumu. Iki 17 d. kiek įmanoma tausok sveikatą, nepaleisk santaupų vėjais, atsisakyk kelionių, didesnių renginių, aktyvaus bendravimo, net su giminėmis. Tai atokvėpio, savityros ir susistygavimo laikas. Išsimiegok, pasigilink į savo klaidas, pasitark su angelais sargais, ieškok atsakymų sapnuose ir meditacijose. Po 17 d. grįš energija, išsiilgusi sugrįši pas draugus, padėsi artimiesiems. Tada aplinkybės taps palankesnės, galėsi ramiai atostogauti ir semtis, ko tik širdis geidžia.

LIŪTAS

Žavesys ir firminiai Liūtų savireklamos triukai, vadybos talentai krizinėse situacijose negelbės. Jų bus apstu, nepavyks išvengti seniai brendusių konfliktų, nusimuilinti nuo atsakomybės, gudrauti. Kolektyvų ginčuose nepaleisk iš akių perspektyvų, tarkis su draugais, dažniau įtampas nuleisk juokais. Ypač atsargiai elkis su patikėtais bendrais pinigais, nesiskolink ir neskolink, neerzink pareigūnų atsikalbinėjimais, tuščiažodžiavimais, humoru valdiškuose namuose. Apskritai dabar geriau atsisakyti lyderiavimo ir vadovavimo – taip išvengsi kritikos strėlių, moralinių ir fizinių traumų. Po Joninių žvaigždės leis atsipūsti. Pasislėpk sodyboje prie ežerėlio, jaukiame pajūryje, priglusk prie kieno nors peties, švelnaus kailiuko.

MERGELĖ

Susikaupk svaigiam skrydžiui, šuoliui į viršų! Nežioplinėk, nezyliok, verčiau atsisakyk neprivalomų vakarėlių, laisvalaikio pomėgių. Tai – pasiekimų, iškilimo mėnuo, kai turi pasirodyti visame gražume, atskleisti privalumus ir gebėjimus. Kelk ambicijų kartelę kuo aukščiau, nesidairyk į šalis, nesigręžiok į praeitį, apkursk saviškių kritikai, trumpam atidėk į šalį šeimos pareigas. Dabar neturi teisės į klaidą. Menkiausias kabliukas ar suklupimas nubrauks ankstesnius nuopelnus, įdirbius, autoritetą. Būsi stebima kiaurai, aplinka narstys po kaulelį, vertins priekabiau. Pasikliauk mamos patarimais, dvasios vadovais ir etiniais pavyzdžiais. Jie padės teisingai susiorientuoti miglotose sąlygose, kai neįmanoma susigaudyti, kas yra kas. Mėnesio gale – apgavysčių rizika, nepasitikėk meiliais pažadais, vilionėmis.

SVARSTYKLĖS

Netruks permainų, pasiūlymų, pakvietimų ir įdomybių. Dėl energijos antplūdžio lengviau megsi naujas pažintis, it deimančiukas žibėsi išmone, vaizduote ir puikiu skoniu, atnaujinsi ir smarkiai pakeisi draugų ratą. Iš draugiškų pasiplepėjimų išsirutulios itin viltingi sumanymai ir naudingi ryšiai, kurie pakreips gyvenimo eigą žymiai laisvesne vaga. Dabar sprendžiasi nei daug, nei mažai – tavo likimas. Pasistenk ištrūkti iš rutininių reikalų, interneto naršymo, jokiu būdu nelik pasyvi, nesislapstyk ir nelauk iš jūros gero oro, o iš oro – stebuklų. Mobilumu, gražia iškalba, hyperaktyvumu, uolumu moksluose atrakinsi duris į šviesesnę ateitį. Priešingai: birželio pasyvumas, tingumas, nuolaidžiavimas silpnybėms ves į neišsipildžiusius lūkesčius, vadų priekaištus, karčius darbų praradimus iškart po Joninių.

SKORPIONAS

Įprasta, kad Skorpionai gelbėja kitus. Tokios jų didžiosios misijos. Šiuosyk jiems patiems prireiks neatidėliotinos pagalbos. Nesidrovėk pasirodyti silpna prašytoja, kreipkis su prašymais dėl pašalpų, išmokų, paramos. Nustebsi, kiek daug geranoriškų rėmėjų išties draugišką ranką. Beje, draugai neras laiko tavo reikalams dėl užimtumo ar dėl... naudos. Tikrintojai, kreditoriai kirbins grąžinti skolas, tesėti mokestinius įsipareigojimus, kuo skubiau atsiskaityti. Dėl to gali kilti trumpalaikių įtampų su artimaisiais, būsi priversta ieškoti papildomų pajamų šaltinių, sezoninių uždarbių. Marsas Skorpione vienus paskatins apsišvarinti, pozityviau gyventi, aktyviau sportuoti, globoti gyvūnus. Kiti pasišaus keršyti ir bausti, naikinti konkurentus, kenkėjus. Žinoma, teisingiau jungtis prie pirmųjų. Kažkuo susidomėsi, mokysiesi ir net būsi pakviesta mokyti, pakeisi darbą.

ŠAULYS

Gegužės nesklandumai išsisklaidys po 12 d., padangė ir vadovų, darbdavių nuotaikos džiugiai nugiedrės. Netūnok namuose, nusivilk uniformą, nusiplėšk oficialius antpečius, nusimesk pareigybių kuprą. Nagi – kuprinę ant pečių ir į trasą! Bent jau dažniau pražygiuok pasitempusi centrinėmis gatvėmis. Tavo žodis, nuomonė bus viršesni, lemiami viešuose disputuose. Jie kils lygioje vietoje: pakeliui į parduotuvę, autobusų stotelėje ar feisbuke, būsi kalbinama, vis klausinėjama. Nepulk priešingos nuomonės, stenkis perprasti skirtingą mąstymą, kitonišką požiūrį. Tada tavo autoritetas ūgtels iki padebesių. Už vieną muštą duoda dešimt nemuštų. Grūdinkis, Saturno įtakose tampi brandesnė, atsparesnė aplinkos poveikiams, konkurentų vingrybėms. Meilėje keisis veidai. Greičiausiai senus kadrus blokši į istorijos šiukšlyną, o pamesi protą dėl šviežesnių asmenų.

OŽIARAGIS

Pasivis praeities uodegos, praleistos spragos. Seni reikaliukai, visagalė karma primins amžiną tiesą, kad visos šiukšlės, sušluotos po kilimu, anksčiau ar vėliau išlenda. Bus visiems geriau, kad atsikratytum ne tik jų, bet ir seno kilimo. Pats metas pertvarkyti iš esmės gyvenseną, kūną, visapusiškai atnaujinti darbo vietą ir interjerą, pasiremontuoti. Perkratyk, atnaujink drabužinę: juk vasara, žieminiai megztiniai nedera. Neišeis kontroliuoti kitų, reikalauti sutartos atsakomybės. Užtat mikliai suderėsi abipusiai palankesnes sąlygas. Kažkur persikraustysi, dalyvausi remontuose, turto dalybose, pasirašysi svarbias sutartis. Geras laikas užsidirbti iš paveldo, pagerinti būstą. Tik nesivelk į teisines, moralines kovas – tuščiai sugaiši laiką. Pasistenk pažaboti nesustabdomą išlaidų griūtį. Birželio galą ženklins didžiuliai pokyčiai. Jų eigą lems mėnesio pradžios pastangos: kiek sparčiai spėsi tada taikytis prie aplinkybių, suktis kaip vijurkas, bendradarbiauti.

VANDENIS

Nevaidink teisuolės ir šventuolės. Tai, ką tu skelbsi moraline skaistybe ir tobulėjimo pavyzdžiais, daugumai pagrįstai atrodys kaip tavo kompleksai, davatkizmas, netgi fašizmas. Padidintas priekabumas, smulkmeniškumas, kandūs žodžiai, pavydas gali rimtai sugadinti širdies ryšius, nuliūdinti gerbėjus, laisvalaikio draugus, sujaukti atostogų planus. Yra rizika nusikirsti šaką, ant kurios smagiai sau giedotum ir toliau. Birželis tradiciškai – nuotykių, susižavėjimų šventiškas laikas. Tačiau šiemet pasismaginimams yra daugybė kliūčių: atsakomybė seniems draugams, įstrigę planai, rūškani finansai, mamos prašymai ir norai. Tvirto palaikymo, užnugario sulauksi po 9 d., kai akiratyje pasirodys rėmėjai, sąjungininkai. Siekdama žūtbūtinės pažangos neperspausk lazdos, neužbėk įvykiams už akių. Paskubomis, trumparegiškai, dėl kosminių neįgyvendintų sumanymų gali sugriauti darnias komandas, susidurti su pasipriešinimu, nemaloniomis skyrybomis, teisėtais priekaištais.

ŽUVYS

Iki 10 d. dar kapanosiesi reikalų painiavoje, nuotaikos banguos, plauksi sąstingyje pasroviui, stigs ūpo ir sveikatos imtis iniciatyvų, jausiesi sutrikusi. Vėliau nusibrėš konkretūs tikslai, taps aiškiau, nuo ko pradėti ir ko pirmiausiai griebtis, atsiras daugiau vilčių ir entuziazmo. Pirmiausia pasirūpink maistu ,ištekliais ir finansais. Namuose bus svečių, norėsi juos priimti vaišingai, ne tuščiais puodais. Darbuose – ilgai brendusių permainų metas. Vieni išeina, kiti ateina, treti išduoda, draugai nesupranta, ko taip sielojiesi dėl kitų, ne dėl savęs. Žuvų misija – gailėtis, apverkti tuos, kurie palieka, išeina. Šiuosyk tik tavo geradariškose galiose sulaikyti, perkalbėti žmones, kurie tapo kasdienybės įkvėpimu. Birželio viduryje veikloje, kūryboje užsidega žalia šviesa: palanku keisti gyvensenos įpročius, išsemtą iki dugno darbovietę. Po Joninių viskas klostysis žymiai sklandžiau, patirsi daugiau artumo akimirkų, sušils jausmai, įsibanguos širdies prieraišumai. Beje, atidžiau pasirūpink naminiais gyvūnais, jiems kažko labai trūksta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis