Horoskopas SAVAITGALIUI (06 03 - 06 05) - pirmąjį vasaros savaitgalį šilta bus ne tik ore

Štai ir atėjo ta ilgai laukta vasara, o su ja - nuotykių bei smagių akimirkų metas. Ką Zodiakas tau žada pirmąjį vasaros savaitgalį?

Avinas. Savaitgalį Avino ženklo atstovės pajus, kad jų organizaciniai gebėjimai dar labiau sustiprėjo. Darbe vadovybė gali patikėti tau kažkokį vadovaujantį darbą – vadovavimą skyriui, renginio organizavimą arba naują projektą. Namuose tu ko gero pati sugalvosi, ką reikia daryti, kad niekas nenuobodžiautų. Galbūt tau atrodys, kad nuobodulį geriausiai išvaiko bendras visų šeimos narių generalinis tvarkymasis, o gal šeimos iškyla arba draugiškas vakarėlis – čia jau kaip pasiseks.

Jautis. Dabar jautiesi esanti neįveikiama. Nuo dabar tai tikrai bus spėliojimo ir, daugiausiai, pro šalį mėnuo. Šį savaitgalį nusimato linksmybės ir šiek tiek romantikos. Tik nieko per daug nesitikėk - planai iširs, o žmonės tave nuvils – tu gali būti viena iš jų. Kiek įmanoma, plauk pasroviui.

Dvyniai. Jei neseniai įmerkei savo kojos didįjį pirštą į susitikinėjimų baseiną, galbūt pats laikas jį ištraukti. Greičiausiai suprasi, kad jis nėra tas, kuo sakosi esantis, arba įvyks kažkas, kas visiškai sugadins pirmąjį ar antrąjį pasimatymą, ir tu vėl bėgsi atgal į savo slėptuvę.

Vėžys. Savaitgalį Vėžio ženklo atstovių emocijos bus labai stiprios, bet pusiausvyrą išlaikyti pavyks. Toks derinys leis tau jausti ir suprasti viską, kas vyksta aplink. Aplinkinių nuotaikos, jų poelgių motyvai ir net kai kurios jų mintys tau nebus jokia paslaptis. Tavo įžvalgumas tiek paaštrės, kad beveik pereis į telepatiją. Žvaigždės tau pataria pasinaudoti šiuo įžvalgumu ir pamatyti pačią svarbios tau situacijos esmę.

Liūtas. Savaitgalį Liūto ženklo atstovės bus itin reiklios ir sau, ir aplinkiniams! Norėsi kontroliuoti viską, kas vyks aplink. Bet kokius nukrypimus nuo numatytų planų priimsi kaip asmeninį įžeidimą. Visų pirma toks Liūto nusiteikimas bus nukreiptas į aplinkinius ir išsilies priekabėmis ir bambėjimu. Tačiau gali lygiai taip pat bambėti ir ant savęs, jausdamasi bejėgė kažkokioje konkrečioje situacijoje.

Mergelė. Savaitgalį Mergelių ženklo atstovių raktas į sėkmę bus atsargumas: diena bus tiesiog persunkta įtampos, kuri gali išsilieti į konfliktą! Santykiuose su artimais žmonėmis savaitgalį galimi nesutarimai ir santykių aiškinimasis. Neatmetama ir trintis su bendradarbiais, kurią sukels ginčijami klausimai arba konkurencija.

Svarstyklės. Savaitgalis Svarstyklių ženklo atstovėms bus kupinas malonių naujienų, įvykių ir net siurprizų, tačiau kaip bebūtų paradoksalu, tu vargu ar sugebėsi tai tinkamai įvertinti. Atvirkščiai, neatmetama tikimybė, kad be jokios priežasties jausi apatiją ir nepasitenkinimą. Taip gali būti dėl to, kad pastaruoju metu tavo gyvenime buvo daug įvykių, ir tavo emocijos atbuko. O gal tu tiesiog pavargai.

Skorpionas. Savaitgalį šio ženklo atstovėms rekomenduojama susirūpinti savo finansais. Žvaigždės sustiprins tavo loginį mąstymą ir atidumą, tad tau neturėtų būti sunku susiplanuoti savo biudžetą ar rasti klaidą skaičiavimuose. Be to, analitiniai gebėjimai leis tau suprasti, kur apsimoka investuoti atliekamus pinigus ir kaip padidinti savo kapitalą.

Šaulys. Pokyčiai arba kelionė. Į tavo gyvenimą beldžiasi malonios permainos, kurios, tikėtina, įvyks ne namuose. Todėl jei seniai planuoji išvyką į kitą miestą ar atidėlioji kelionės užsakymą, šis savaitgalis - pats tinkamiausias metas tam padaryti.

Ožiaragis. Nors nenori pripažinti, bet tie nauji jausmai, kurie jau ilgą laiką neduoda tau ramybės, yra tikri. Apskritai dabar - tavo sėkmės metas. Kaip tik šį savaitgalį puikus metas pradėti naują projektą, pradėti mokytis naują kalbą ar užsirašyti į šokių pamokas.

Vandenis. Savaitgalį Vandenio ženklo atstovės turi galimybę kažką pataisyti ar ištaisyti. Tai gali būti senos tavo problemos, kurių negalėjai baigti spręsti, arba netikėti įvykiai, kuriuos sugebėsi nukreipti sau palankia vaga. Net jei aplinkybės klostysis prieš tave, žvaigždės tau pažada, kad sugebėsi rasti pliusus ir naudą. Pesimistas mato pavojų kiekvienoje galimybėje, o optimistas – galimybę kiekviename pavojuje.

Žuvys. Šį savaitgalį gali norėti palepinti save išeidama apsipirkti. Taigi, apsiauk savo patogiausius batus ir pasiimk didelį krepšį pirkiniams – bus velniškas nuolaidų medžioklės nuotykis. Dabar yra laikas pademonstruoti paprastumą ir taupumą, taigi, apsipirkimas šeštadienį bus susijęs su „planuotu ekonomiškumu”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis