HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 10 - 06 12)

Vasara tik prasidėjo, todėl kiek dar laukia... Paskaityk, kas tau žadama šį savaitgalį!

Avinas. Savaitgalį tau svarbiausia bus praleisti laiką su artimais žmonėmis. Ši mintis išstums kitus reikalus ir rūpesčius. Beje, šiandien labai naudinga fizinė veikla – pabėgiok, nueik ar sporto klubą ar surenk iškylą gamtoje.

Jautis. Bet kokia veikla savaitgalį suteiks tau džiaugsmo ir galbūt konkrečios naudos – svarbu, kad ją suplanuotum su artimais žmonėmis. Surenk draugišką vakarėlį arba tiesiog susirinkite šeimos rate. Būk nuoširdi su tais, kurie tau brangūs, ir jie taip pat atvers tau savo širdis.

Dvyniai. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas savaitgaliui – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Vėžys. Šis savaitgalis yra puikus metas ištaisyti visas tas skriaudas tavo gyvenime. Jei dėl kažkokios kvailystės jau kuris laikas su kažkuo nesišneki, dabar yra laikas viską ištaisyti ir išspręsti bet kokius kvailus tarpusavio ginčus. Gyvenimas yra per trumpas, kad būtum su visais susipykusi! Tavo laimei, Jaunatis tavo praeities karmos zonoje padės tau suprasti, kaip visa tai yra kvaila ir tiesiog viską pamiršti.

Liūtas. Nepraloši, jei leisi sau atsipūsti. Planetos nepalankios naujų darbų pradžiai, dideliam aktyvumui. Nuolat patekdavai tarp dviejų ugnių, dabar metas atgauti ramybę, pailsėti, sutelkti jėgas, pabūti su savimi. Jei visgi yra reikalų, kuriuos reikia kuo greičiau užbaigti, skirk jiems kitą savaitę.

Mergelė. Venera nusisuka nuo Mergelių, daugeliui tai nelinksmas atsisveikinimas. Kelios pastarosios savaitės buvo kupinos įtampos, nepaisant palankios Veneros padėties romantiniams santykiams. Daugelis sulaukė nemažai dėmesio, kai kurie gal net per daug.

Svarstyklės. Būk atidus, kad nepamirštum svarbių dalykų. Po nesėkmių periodo sėkmė ima šypsotis, kartais net gali būti sunku patikėti savo laime. Ypatingai palankios dienos – šis savaitgalis. Merkurijus padeda, Venera šypsosi, ko daugiau norėti. Gyvenime pagaliau įsivyraus darna ir harmonija.

Skorpionas. Dar dvi savaites teks suktis chaotiškame įvykių sūkuryje. Esi energinga asmenybė, bet įvykių perteklius gali išsekinti, juo labiau, kad pastarosios savaitės nebuvo lengvos. Visgi šis savaitgalis bus rami oazė, pasistenk išnaudoti jį prasmingai

Šaulys. Malonumų ir meilės planeta Venera praleidžia paskutiniąsias keletą dienų tavo ženkle, taigi, merginos ir vaikinai, pasinaudokite tuo arba prarasite šią galimybę. Jei trokšti savimeilę paglostančios naujos išvaizdos – naujos šukuosenos/plaukų spalvos ar kokių nors kitokių išvaizdos pasikeitimų, dabar yra paskutinė galimybė tai padaryti. Jei tavo spintos turinys priklauso daugiausiai labdarai aukotinų drabužių krūvai, dabar yra laikas eiti rimtai apsipirkti.

Ožiaragis. Neišlaidauk. Galbūt kils noras apipilti draugus ar partnerį dovanomis, nes pastaruoju metu jiems teko nukentėti dėl tavo irzlumo, vis tik pinigų nešvaistyk, nuoširdus pokalbis atsiprašymas dažnai geriau už dovanas. Dėl planetų išsidėstymo gali tekti grįžti į ne itin malonia situacijas, bet pasistenk nepykti, neburnoti, viskas susitvarkys.

Vandenis. Nepraloši, jei leisi sau atsipūsti. Planetos nepalankios naujų darbų pradžiai, dideliam aktyvumui. Rugpjūtį nuolat patekdavai tarp dviejų ugnių, dabar metas atgauti ramybę, pailsėti, sutelkti jėgas, pabūti su savimi. Jei visgi yra reikalų, kuriuos reikia kuo greičiau užbaigti, skirk jiems kitą savaitę.

Žuvys. Savaitgalį žvaigždės pataria atidžiai stebėti viską, kas vyksta aplink – aplinkiniai kalbės apie svarbius dalykus. Šiandien turi progų gauti svarbios informacijos, išgirsti vertingą patarimą ar sulaukti puikios idėjos. Ateityje visa tai gali praversti, tad nesistenk atsidurti dėmesio centre – priešingai, būk dėmesingas, klausyk, mokykis, įsidėmėk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis