Patvirtinta - šis Zodiako ženklas skleidžia didžiausią patrauklumą

Šis Zodiako ženklas skleidžia tą su niekuo nesupainiojamą virpulį krūtinėje. Charizmatiškas, patrauklus ir be galo traukiantis - tiek fizine, tiek dvasine prasme. Vis dėlto trauka turi savo kainą - jei šiam Zodiako ženklui nepaklūsi, gali sulaukti keršto...

Skorpionas. Skorpionai kartu su virtine įvairiausių karštakošiškų savybių skleidžia ir neįtikėtiną patrauklumo šleifą. Skorpionai labai lengvai gali suvilioti kitą asmenį - ne tik profesiniu pasiūlymu, bet ir asmeniniais siekiais. Jie skleidžia nepaprastą seksualumą - ko gero, nė vienas Zodiako ženklas savyje netalpina tiek daug žavesio nei Skorpionas.

Skorpionai labai dvilypiai - jie gali būti ir neįtikėtinai šalti bei abejingi, tačiau mylėdami atiduoda visą save. Būtent todėl įsimylėjus Skorpiono ženklo atstovą galima visiškai pamesti galvą - Skorpionai pasistengs, jog tai įvyktų. Dovanos, neįtikėtinos staigmenos, rūpestis, dėmesys ir... bučiniai, nuo kurių tirpsta kojos. Deja, Skorpionai labai lengvai savo ir kito žmogaus laimę sugriauna pavydu bei pykčiu, tačiau jei dėl santykių jie pasiryžę pakovoti, yra tikimybė išsaugoti ryšį.

Skorpionai dažniausiai linkę vadovauti, todėl tiems, kas trokšta jiems paklūsti, gyvenimas tampa tarsi rožėmis klotas. Jei su viskuo sutiksite, Skorpionas jums suteiks daugybę puikių, nepamirštamų akimirkų, tačiau vos pradėsite Skorpionui priešintis ar priešgyniauti, gerai nebus.

Visgi permainingieji Skorpionai ne veltui vadinami patraukliausiais - gamta jiems nepagailėjo puikios išvaizdos ir didelės fizinės ištvermės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis