Suklusk: ieškok vaikino, gimusio po vienu iš šių 3 Zodiako ženklų

Kaip dažnai geriau pažinusios vaikinus nusiviliame - per daug pavydūs, per daug įtarūs, pernelyg kritiški ar pašaipūs. Žinai, kaip tam reikia užbėgti už akių? Ogi išsiaiškinus vaikino Zodiako ženklą! Jis ir pasakys, ar verta tęsti draugystę. Labiausiai darnius santykius gebantys kurti Zodiako ženklai yra...

Vėžys. Vėžio ženklo atstovai - vieni ramiausių, todėl jei ieškai stabilių santykių, vertėtų pažindintis su Vėžiais. Vėžiai pasižymi neįtikėtina kantrybe, todėl jų lengvai nesuerzinsi. Vėžiai gali puikiai sugyventi ir su karšto būdo žmonėmis, todėl jei esi ugningesnė, į porą tau puikiai tiktų Vėžys, kuris santykiuose stengiasi nuslopinti ginčus bei barnius. Vėžiai didele romantika nepasižymi, tačiau garantuoja saugumą bei stabilumą. Būtent todėl Vėžiai dažniausiai aplenkia tuos, kurie trokšta tik trumpalaikių romanų - Vėžys dažniausiai pasirinks partnerį, kuris taip pat ieško ilgalaikio ryšio.


Mergelės dažniausiai ilgai ir atidžiai renkasi savo gyvenimo patnerius. Jie nesibalško, neskuba, todėl dažniausiai išsirenka tą žmogų, su kuriuo praleis visą gyvenimą. Jei nori stabilios draugystės, ieškok vaikino - Mergelės, mat jis sugebės išlaikyti santykius, įdės pastangų į jų klestėjimą ir nepamirš romantiškų staigmenų. Mergelės - itin kūrybingos asmenybės, todėl yra linkusios organizuoti įvairias romantiškas iškylas, pasimatymus bei staigmenas.


Svarstyklėms meilė - jų gyvenimo variklis. Mylimo žmogaus gyvenimą Svarstyklės yra likusios paversti pasaka. Ir kalbame mes ne vien apie dovanas. Svarstyklės savo mylimuosius aprūpina ne materialine prasme - jos linkusios išklausyti, pagelbėti, patarti ir niekuomet nepaliktų savo mylimų žmoių vienų. Be to, su Svarstyklėmis be galo linksma - šio ženklo atstovai laikomi vienais šmaikščiausių Zodiako ženklų. Juk ne veltui sakoma, jog humoro jausmas santykiuose lygiai toks pats svarbus kaip ir atvirumas bei pastikėjimas vienas kitu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis