3 Zodiako ženklai, kuriems prognozuojama didžiausia sėkmė

Nori sužinoti, ar gimei po auksine žvaigžde? Daugelis astrologų sutinka - iš tiesų yra tik trys Zodiako ženklai, paženklinti sėkmės. Ar tu gimei po vienu iš jų? Sužinok paskaičiusi!

Jautis. Jaučiai, nors ir būdami pernelyg užsispyrę ir kategoriški, neretai būtent šiomis savybėmis laimi. Jų konservartyvumas daugelyje sričių jiems padeda - Jaučiai mažiau yra linkę pasiduoti pagundoms, kurios gali sugriauti jų ateitį, yra užsispyrę ir siekiantys savo tikslo. Priešingai nei Avinai ar Skorpionai, kurie savo užsispyrimu gali netekti aplinkinių pagarbos, Jaučiai geba siekti savo tikslų kitų nekliudydami ir jiems nekenkdami. Jaučiams puikiai sekasi praktiniai darbai, todėl jie pasižymi veiklumu, energingumu, kūrybiškumu. Jaučiams sekasi ir meilės srityje. Tiesa, savosios laimės teks kiek palaukti, mat Jaučių sėkmė prognozuojama kiek vyresniame amžiuje.


Šaulys. Šauliai - optimistiškiausias Zodiako ženklas, kuris į viską žvelgia pro juoko prizmę. Tai jiems padeda išlikti linksmiems rimtuolių ir susierzinusiųjų jūroje. Šauliai - be galo draugiški žmonės, todėl visuomet sulauks pagalbos iš aplinkinių. Žmonės jais pasitiki ir noriai jiems atsiveria, todėl Šauliams dėl savo sėkmės dažniausiai nereikia pernelyg stengtis. Jie plaukia pasroviui... tačiau jiems sekasi! Meilės srityje Šauliai dažniausiai būna tie, kurie nebūna pasirinkimu ar variantu - tai jie renkasi savo gyvenimo partnerius. Neblogai būti Šauliu, tiesa?


Žuvys. Žuvų gudrumas ir intuicija daugelyje sričių geba joms atnešti sėkmę ir pripažinimą. Daugelis stebisi Žuvų gebėjimu taip greitai išsisukti iš nepalankių situacijų. Žuvys dažnai mokykloje bei universitete gauna aukštus balus, o darbe - pripažinimą ir palankumą. Puikūs profesiniai gebėjimai Žuvims tarsi nulemti, tad ko norėti, jei daugybė žymių pasaulio mokslininkų, politikų bei muzikos įžymybių yra Žuvys? Tiesa, meilės zona Žuvims ne tokia palanki, mat jos ganėtinai išrankios ir labai ilgai renkasi partnerius. Tačiau kai savo gyvenimo meilę atranda, tikėtina, nugyvena su ja visą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis