Atskleista: tai tavo slapta ir didžiausia baimė pagal Zodiaką

Zodiako ženklus puikiai išmanantys mums pakuždėjo, kokia yra didžiausia ir slapčiausia Tavo baimė. Ar iš tiesų ši baimė tau neduoda ramybės ir neleidžia užmigti naktimis?

Avinas. Labiausiai bijai... prarasti artimus žmonės. Ši baimė tau kur kas didesnė už visas kitas. Tai daug baisiau už pralaimėjimą kovoje. Avinai iš prigimties labai karingi, o kovojant jiems būtina žinoti, jog yra kažkas, kas juos visomis išgalėmis palaikytų. Todėl jei Avinai praranda jiems artimą draugą - skauda taip, jog negalima apsakyti.

Jautis. Labiausiai bijai... finansinių nesklandumų. Jaučiai mėgsta jaustis komfortabiliai ir saugiai, todėl bet koks finansinis nesklandumas jiems kelia baimę. Niekas labiau Jaučių negąsdina nei tuštėjanti sąskaita ir žinojimas, jog jiems teks skaičiuoti centus.

Dvyniai. Labiausiai bijai... priimti sprendimus. Dvyniai iš prigimties yra dvejojančios asmenybės, todėl galutinio sprendimo priėmimas jiems yra tarsi peilis po kaklu. Dvyniai dažnai keičia nuomonę, nemažai žada, tačiau atėjus laikui nesugeba priimti sprendimo. Dvyniai puikiai suvokia, jog tai jiems užkerta kelią žmonių pasitikėjimui, tačiau vistiek yra linkę dvejoti.

Vėžys. Labiausiai bijai... palikti savo komforto zoną. Artimi žmonės, jaukūs namai, pažįstama aplinka - tai tu labiausiai vertini. Nors toks prisirišimas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti normali būsena, ilgainiui tai tampa tikra izoliacija. Taip kyla nepagrįstos baimės palikti artimą aplinką - baisu, jog kitoje aplinkoje bus jaučiamasi nejaukiai ir nesaugiai.

Liūtas. Labiausiai bijai... būti ignoruojama. Vienintelis dalykas, kurio Liūtai tiesiog negali pakęsti ir baiminasi - kai įžengę į kambarį liks nepastebėti. Liūtai privalo būti įvertinti - tik taip jie jausis patenkinti savimi bei saugūs emocine prasme. Todėl kitų žmonių ignoravimas bei izoliacija jiems yra pati didžiausia baimė.

Mergelė. Labiausiai bijai...netvarkos bei netobulumo. Mergelės iš prigimties yra tikros estetės, kurioms svarbu išorinis grožis. Ne ten padėtas puodelis ar iš po rankovės kyštantis siūlas joms yra tikrų tikriausia tragedija. Tačiau didžiausia jų baimė slypi ne išoriniuose dalykuose. Dažniausiai tokia baimė pažymi, jog Mergelių viduje vyrauja sumišimas, todėl jos bando tai kompensuoti išorine tvarka.

Svarstyklės. Labiausiai bijai... likti viena. Svarstyklės - optimistiškos, bendraujančios ir veiklios asmenybės, todėl jos visuomet turi turėti ką nors, į ką galėtų atsiremti. Svarstykles apima didžiulė baimė, kai jos pagalvoja, jog kažkada gali likti vienišos. Todėl jos žūtbūt stengiasi palaikyti ryšius su žmonėmis ir jokiu būdu neatsiriboti nuo kitų.

Skorpionas. Labiausiai bijai... intymumo bei atvirumo. Skorpionams sunkoka atsiverti, todėl kitiems žmonėms sunkoka prasibrauti pro jų šarvus. Skorpionams neretai atrodo, jog juos pažinę žmonės atvers jų paslaptį ir taip jie taps nebeįdomūs, o noras išlikti paslaptingais ir mistiškais slypi jų prigimtyje.

Šaulys. Labiausiai bijai... uždarų patalpų. Šauliai labiausiai dievina laisvę ir nepriklausomybę, todėl uždaros patalpos jiems kelia didžiulę baimę. Šaulius tokiose erdvėse apima panika. Klaustrofobija juos gali apimti ankštuose liftuose, tuneliuose, mažuose kambariuose ir t.t.

Ožiaragis. Labiausiai bijai... nesėkmių mokslo srityje. Ožiargiai daug dirbantys ir motyvuoti žmonės, todėl bet kokia nesėkmė profesiniame gyvenime jiems prilygsta katastrofai. Ožiaragiai labai jautriai priima nesėkmes - tiek asmenines, tiek profesines. Vis dėlto klaidos - labai žmogška, todėl nevertėtų nuolatos baimintis suklysti.

Vandenis. Labiausiai bijai... įsipareigojimų. Mes nešnekame vien apie įpareigojančius asmeninius santykius - Vandeniai sukaustyti gali jaustis visur, kur iš jų reikalaujama ypatinga atsakomybė. Ne veltui tarp Vandenių tiek daug menininkų bei bohemos pasaulio atstovų - jų meniškos sielos nekenčia suvaržymų bei įsakymų.

Žuvys. Labiausiai bijai... atsakomybės. Žuvys iš visų Zodiako ženklų labiausiai išsiskiria savo svajoklišku būdu, todėl iš svajoklių persiorientuoti į atsakingas bei atidžias joms labai nelengva. Dažniausiai nuo atsakomybės jos bėga, kol nesusiduria su nemalonumais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis