Išgirsk: tai, ko nežinojai apie savo Zodiako ženklą

Po tavuoju Zodiako ženklu slypi daugybę paslapčių. Pateikiame tau faktus apie tavąjį Zoidaką, kurių, ko gero, nebūsi girdėjusi.

Avinas - priima naujus iššūkius, mėgsta aktyvų laisvalaikį,keliones.Visada pasiekia užsibrėžtų tikslų.Kartais jaučiasi, kad šaukia garsiai bet niekas jo negirdi. Lengvai įsižeidžia.Nemėgsta žmonių, kurie įsiterpia į jų pokalbį be jokios priežasties, nemėgsta, kai jiems vadovauja toje srityje, kurią jie puikiai išmano, o jeigu taip įvyksta, jie gali tiesiog trenkti durimis ir ilgą laiką būti įsižeidę ir laikyti pyktį.

Jautis - dievina apsipirkinėti ir neskaičiuodamas leisti pinigus, o draugų kompanijoje yra vakaro pažiba. Yra šiek tiek pasikėlęs, todėl dažniausiai galvoja, kad neturi priežasties atsiprašyti. Jautį išvesti iš kantrybės labai sunku, bet taip nutinka tik tuomet kai, kantrybės taurė būna perpildyta. Jie yra labai stiprūs, emocionalūs ir įžeidūs, todėl nusiraminti prireiks labai daug laiko.

Dvyniai - dažnai jaučiasi ne vienas ,bet vienišas. Dvynių draugų ratas didelis, tačiau šis ženklas savo blogą nuotaiką slepia ir niekada nepasakys tiesiogiai, kad jam yra blogai. Dvyniai retai atvirauja, todėl reiktų atkreipti dėmėsį į elgesį, kuris išduoda dvynio nuotaiką. Kai jie pyksta, jų rankos dreba ar yra sugniaužti kumščiai,susiaurėjusios akys ir kandžios replikos pačios pasipila iš jų lūpų. Bet gi negalima pykti, Dvyniai nuotaikos žmonės.

Vėžys - mėgsta žiūrėti komedijas, komunikuoti su žmonėmis sekasi labai sklandžiai, jų veidą dažniausiai puošia šypsena. Kai Vėžys supyksta, vargu ar įmanoma to nepastebėti - jis pradeda jus ignoruoti, būna visiškai tylus ir nesivelia į diskusijas, o jei ir prabyla galite išgirsti tik porą sakinių, kuriuose tikrai jausis slogi nuotaika. Galų gale jie atleidžia, bet niekada nepamiršta, ir jei tenka susipykti dar kartą, jis būtinai primins kaip įžeidėt Vėžį anąsyk.

Liūtas - mėgsta vadovauti ir būti dėmesio centre, daugelis nepažįsta tikrojo Liūto, jie jautresni nei jums atrodo, todėl jie gali supykti labai greitai. Jie nemėgsta viešai rodyti savo emocijų, tačiau jei tikrai išerzinsite Liūtą, jis atsikirs ne trumpu sakiniu, o tada teks gailėtis, kad įžeidėte Liūtą, bet jei prajuokinsite Liūtą, išgirsite nuostabų, gražų juoką.

Mergelė - didžiausia vertybė yra šeima. Jos nesipyksta su aplinkiniais, nes nenori įskaudinti kito žmogaus. Mergelei rūpi ką apie ją mano kiti, todėl ji stengiasi su visais sutarti gražiai ir rasti kompromisą. Draugų turi daug, nes visada išklauso ir padeda spręsti problemas.

Svarstyklės - dievina estetiką, niekada neapimeta tuo kuo nesą,nemoka padlaižiauti. Tai vienas iš agresyviausių ženklų, supykusi Svarstyklė gali jus labai stipriai įskaudinti žodžiais, jus menkinti ir negalvoti, kaip jūs jausitės po to. Tačiau jei nepykdote, Svarstyklės atiduoda visą save, negaili gražių žodžiu ir stengiasi nustebinti nors ir smulkmenomis.

Skorpionas - mėgsta privatumą, todėl sunkiai prisitaiko naujoje erdvėje. Labai sureikšmina smulkmenas, į kurias kiti net neatkreipia dėmesio. Skorpionas nenori rodytis silpnomis akimirkomis, kad niekad negalvotų, jog jis silpnas ir pažeidžiamas. Kartais jie jaučia stiprų pyktį, nors jį supykdėte nesmarkiai. Prieš pradedant pokalbį su Skorpionu įsitikinkite, kad šiandien jo nuotaika gera.

Šaulys - mėgsta nuoširdumą, romantiką ir visada pasiekia užsibrėžtus tikslus. Pykčio metu labai panašūs su Avinu - lengvai įsižeidžia. Šaulio reikia saugotis ir jo niekada neįžeidinėti, nes supykęs jis pasakys visą tiesą apie jus, kuri gali būti daug skaudesnė nei tikėsites. Šauliai supykę mėgsta užgaulioti, todėl kartais gailisi padarytų veiksmų.

Ožiaragis - mėgsta išbandydi kažką naujo, niekada neapsistoja ties viena veikla. Norėdamas vienu metu atlikti daug darbų, kartais nespėja nieko ir daug kur vėluoja. Supykęs Ožiaragis su jumis elgsis lyg su svetimu,nepagalvos apie jūsų emocinę būseną, kadangi jis pats bus labai piktas. Dažniausiai jis galvoja ne apie santykius ar apie meilę, o apie savo karjerą ir uždirbamus pinigus.

Vandenis -mėgsta nuotykius ir niekada nebūna vienas. Visada pats pirmas imasi organizuoti išvykas su draugais. Draugams niekada nieko negaila- tai lyg antra Vandenio šeima. Vandenis visada atleidžia, tačiau lieka labai stipriai įskaudintas.

Žuvys - mėgsta svajoti ir visada kupinos energijos. Per daug visus žodžius priima tiesiogiai, todėl gali būti ginčo iniciatorės. Stengiasi prisitaikyti prie naujų žmonių, kad juos geriau pažintų, tačiau ne visada pasiseka. Žuvys labai griežtos sau ir kelia didelius reikalavimus. Joms svarbu pasiekti tobulumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis