16 klausimų, padėsiančių pirmojo pasimatymo metu

Ėjimas susitikti su vaikinu pirmą kartą jo nepažįstant gali būti bauginantis ir įdomus. Yra tikimybė, kad vaikinas nebus puikus pašnekovas, todėl jis savo drovumu gali sugadinti pirmą pasimatymą, todėl tu turi būti pasiruošusi tokiam variantui ir turėti keletą klausimų, kurie padės prašnekinti pašnekovą.

Siekiant užtikrinti sklandų pokalbį pirmojo pasimatymo metu, geriausia, ką gali padaryti, tai užduoti klausimus. Teisingus klausimus! Juk negali pasirinkti klausimų apie politiką, religiją, praeities santykius, jo finansinę padėtį ir panašiai, taip gali pasirodyti labai nemandagi ir jis liks įžeistas. Klausdama teisingų klausimų jam padėsi atsiverti, taip pat sužinosi vaikino vertybes, įsitikinimus ir svajones. Labai natūraliu ir lengvu būdu pamatysi, ar su šiuo vaikinu tau pavyks sukurti santykius.

Todėl pateikiame tau 16 klausimų, kurie padės viską išsiaiškinti apie vaikiną. Beje, šie klausimai tinka tik tuo atveju, jei vaikino nepažįstate ir susitinkate pirmą kartą. Jeigu su vaikinu bendraujate jau kuris laikas ir kai kurias detales jau išsiaiškinote - praleisk žinomus klausimus ir susikoncentruok į naujus.

1. Iš kur tu esi? Aišku, jei to dar nežinai.

2. Ar turi brolių, seserų? Išsiaiškink galbūt jis vienturtis, arba 5 vyriausias sūnus, tai bus puiki ir įdomi tema.

3. Koks tavo mėgstamiausias gėrimas? Galbūt ir jis yra pakvaišęs dėl sveikuoliškų vaisių kokteilių...

4. Ar užsiimi kokiu nors sportu? Taip pat gali paklausti kokia sporto šaka domisi labiausiai, tai daug ką pasako apie vaikiną.

5. Koks tavo Zodiako ženklas? Juk suderinamumas taip pat svarbu.

6. Ką mėgsti veikti savaitgaliais? Galbūt taip suplanuosite antrą pasimatymą.

7. Kokią paskutinę knygą skaitei, galbūt dabar skaitai? Taip pat gali išgirsti ir neigiamą atsakymą, jo vaikinas niekada neskaito knygų. Neišsigąsk, galbūt žiūri daug gerų filmų.

8. Kokį paskutinį filmą žiūrėjai? Taip sužinosi jo mėgstamą žanrą.

9. Kur norėtum nuvykti? Galbūt esate abu pamišę dėl kelionių.

10. Ar turi kokių augintinių? Galbūt pasidalinsite žiniomis ar smagiais nutikimais apie savo šunį ar katę.

11. Kokios dainos yra tavo grojaraštyje? Muzika - svarbus kriterijus, siekiant išsiaiškinti, ar tiktumėte su vaikinu į porą.

12. Mėgstamiausia šventė? Galbūt ir jis nemėgsta žiemos švenčių, nes tuomet šalta, o dievina vasarą vykstančias šventes.

13. Koks tavo svajonių automobilis? O gal jis jau jį vairuoja.

14. Koks tavo didžiausias gyvenimo nuotykis? Jei jo dar nebuvo, galėsite patirti drauge.

15. Galbūt turi ar turėjai kokią pravardę? Kokia jos atsiradimo priežastis? Ką gali žinoti, galbūt jis tikras pokštininkas, tik dar šiek tiek drovus.

16. Kur nori būti po 50 metų? Gal jis gyvena šia diena ir negalvoja apie ateitį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis