Šiais 3 mėnesiais gimusioms gyvenime ne kartą gali būti neištikimos

Neištikimybė - slidus, neretai vienai poros pusei skaudus ir nemalonus dalykas. Nors daugelis neištikimybę sieja su vyriška lytimi, moteriškosios lyties atstovės taip pat yra linkusios išduoti mylima žmogų. Nesvarbu, kokia neištikimybės forma tai bebūtų. Manai, jog niekada niekada neišduotum savo mylimo žmogaus? Teks persvarstyti nuomonę, jei rasi savo gimimo mėnesį šiame sąraše.

GEGUŽĖ. Gegužę gimusių merginų gyvenimuose dažniausiai susipina drama ir romantika. Dažniausiai šį mėnesį gimusios gyvena su visa šia našta ant pečių. Maža to, gegužę gimusios garsėja stipria charizma, veikiančia lyg magnetas. Kai kuriems šį mėnesį gimusiems pasaulio valdymas reiškia jausmą, kad esi viršesnis už įstatymus. Gegužę gimusios gali jaustis galintys laisvai tenkinti savo libido ir moteriškąjį ego: juk savo karalystėje jos – vienintelės valdovės. Norite konkuruoti? Įrodykite, kad galite. Mažai kas gegužę gimusioms gali būti labiau įdomu, nei dvi meilės saitais apjungtos stiprios imperijos.

Rugpjūtį gimusios dažnai įvardijamos kaip patrauklumo pavyzdžiai, taigi nieko keisto, kad neištikimybė laikoma kaip ir neatsiejamu šio mėnesio atstovų būdo bruožu. Vis tik dar šio mėnesio atstovės pasižymi ir stipriu lojalumo jausmu. Tiesa, jei rugpjūtį gimusios nebejaus partneriui pagarbos, ji neišvengiamai ims žvalgytis meilės kitur. Jei partneris sugeba išsaugoti lojalumą, pagarbą, meilę bei nuoširdumą, rugpjūtį gimusiai jis tampa visu pasauliu. Abipusis pasitikėjimas – nenuginčijamas lojalumo įrodymas. Tiesa, kadangi rugpjūtį gimusios nuolat trokšta kelionių ir naujų atradimų, jai sunku įsipareigoti rimtiems santykiams ir apskritai būti vienoje vietoje.

Jei gruodį gimusios tampa neištikimomis, dažniausiai romanas prasideda ne dėl fizinio, o dėl intelektinio potraukio. Gruodį gimusios labai linkusios į internetines pažintis ar net internetinę neištikimybę. Jei jai pritrūks meilių partnerio žinučių, ji ras, kur jų gauti. Šį mėnesį gimusioms nuolat reikia aštrių pojūčių ir kunkuliuojančių jausmų. Joms svarbu žinoti, kad jos – pačios geriausios. Tai reiškia, kad iš savo vaikino jos nori girdėti vien pagyras, kokios jos yra šaunios, protingos, o dar ir seksualios. Jeigu šių pasakymų gruodį gimusioms stinga, labai tikėtina, jog jos jų ieškos kitur.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis