5 asmenybės bruožai, sukeliantys kitiems susižavėjimą

Išlikti žavingai - užduotis nei sunki, nei neįgyvendinama. Svarbiausia save apsupti širdžiai mielais žmonėmis ir nepamiršti į viską žvelgti su juoko prieskoniu. Kokios penkios asmeninės savybės aplinkiniams kelia didžiausią susižavėjimą?

Optimizmas. Gyvenimo džiaugsmas - svarbus aspektas, kalbant apie asmeninį žavesį. Šalia optimistiškų žmonių paprasčiausiai norisi būti šalia. Juk jie visuomet pralinksmins, įžvelgs teigiamas puses net ir pačioje prasčiausioje situacijoje, paguos, nuramins ir paprasčiausiai išliks ramūs. Veršklentojai ar greitai stresui pasiduodantys žmonės dažniausiai kitus atstumia.

Manai, jog charizmos neįmanoma išsigudyti? Manyk kitaip. Ją iš tiesų galima išlavinti, paprasčiausiai tereikia išmokti keletą taisyklių. Vertėtų visuomet būti savimi ir nesistengti įtikti kitiems. Padlaižiautojai, priešingai nei mano jie patys, kitiems nėra nei žavingi, nei patrauklūs. Todėl pasistenk išlavinti savyje paprastumą ir su visais elgtis kaip su lygiais.

Pasitikėjimas savimi toli gražu nėra vaikščiojimas aukštai pakelta galva lyg povui. Tai žinojimas, ko esi verta, taisyklinga laikysesna, puikus savęs pažinimas ir gebėjimas jausti kitų žmonių poreikius. Jei jautiesi nepasitikinti savimi ar kompleksuota, būtinai išbandyk tai, ką pataria daugelis psichologų - pabandyk save kuo dažniau įtraukti į tokias situacijas, kurios reikalautų drąsos bei ryžto.

Mokantis iš savęs pasijuokti žmogus yra kur kas labiau vertinamas nei tas, kuris nuolatos verkšlena. Kuo daugiau juokis ir neslėpk savo geros nuotaikos, net jei aplinkui visi niurzgantys ir viskuo nepatenkinti. Atrask kompaniją, su kuria tau smagiausia ir kartu smagiai leiskite laiką. Tikriausiai jau žinai, jog juokas ne tik ilgina gyvenimą, bet ir gražina išvaizdą! Juoko metu išskiriami laimės hormonai lygina bei skaistina oda ir gražina plaukus.

Nors kuklumas šiais laikais tapo savybe, kurią daugelis laiko neigiama, nepabijok kartais pasirodyti kuklesne. Per didelis išsišokimas gali ne tik erzinti, bet ir visiškai atstumti. Žinok, kur kartais panaudoti kuklumą - galbūt bendraujant su dėstytoju ar darbdaviu, galbūt asmeniniuose santykiuose. Venk per greito užsidegimo, nereikalingų ginčų ir konfliktų, kurie tik išsems iš tavęs energiją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis