7 auksiniai patarimai, kaip įveikti atstumą ir santykius net sustiprinti

Draugystė per atstumą gali egzistuoti ir net labai sėkmingai! Tereikia pasiryžimo, pastangų ir gebėjimų planuoti.Visų santykių pagrindas yra bendravimas. Net ir skiriant tūkstančiams kilometrų, reikia pakankamai bendrauti ir išlaikyti ryšį. Kaip tai padaryti? Yra daugybė būdų bendrauti ir leisti laisvalaiki „kartu“ net būnant atskirai.

1. Žaiskite „online“ žaidimus

Jeigu tau nesvetimos šiuolaikinės technologijos, tuomet tikrai turėtum žinoti apie „online“ žaidimus kortomis, laivų mūšį, biliardą ir pan. Jeigu su savo antrąja puse vakare neturite ką veikti, o jus skiria šimtai kilometrų, abu įsijunkite žaidimą ir žaiskite drauge bei kalbėkitės.

2. Žiūrėkite filmą drauge

Negalite žiūrėti filmo drauge ant sofutės? Žiūrėkite jį atskirai, bet pradėkite žiūrėti tuo pat metu. Bežiūrėdami galite internetu arba telefonu vienas kitam pakomentuoti siužeto vingius ar aptarti aktorių išvaizdą, kaip tai darote žiūrėdami kartu.

3. Susidarykite sąrašą, ką veiksite kartu, kai susitiksite

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti labai nuobodus užsiėmimas, tačiau iš tiesų jis lavina vaizduotę ir leidžia svajoti apie susitikimą bei dar labiau jo laukti. Susitikus nebūtina įvykdyti visus, sąraše paminėtus punktus. Šio užsiėmimo esmė – svajonėmis prisiliesti prie saldžios ateities.

4. Siųskite atvirukus ir laiškus

Tai nesenamadiška. Labai malonu gauti ranka rašytą laišką ar atviruką, o ne įprastines žinutes telefone. Kiekvieną dieną galima gyventi laukimu ir mintimis apie mylimą žmogų.

5. Dalinkitės nuotraukomis

Jeigu negalite matyti savo mylimojo veido gyvai, tuomet pats metas pasidaryti nuotraukų. Nori parodyti, kokį pyragą šiandien iškepei ar kaip žavingai pasipuošei į draugės gimtadienį? Nusifotografuokite mobiliuoju telefonu ir nusiųsk tai savo mylimajam. Siuntinėdamiesi nuotraukomis galite visą laiką būti drauge.

6. Planuokite susitikimus

Skausmingiausia akimirka yra ta, kuomet tenka atsisveikinti su antrąja puse nežinant, kuomet vėl teks susitikti. O kodėl nesuplanavus bent apytikriai? Susitarkite, kad jei antroji pusė negalės grįžti nustatytą datą, tu atvažiuosi jos aplankyti. Gyvenimas nežinioje yra daug sunkesnis, negu gyvenimas laukimu.

7. Komunikuokite

Gyventi atskirai vienas nuo kito sėkmingai galima tik tada, jeigu abu žmonės bus ryžtingai nusiteikę neprarasti tarpusavio ryšio ir pakankamai bendrauti. Šiandien palaikyti ryšį nėra taip sunku, kaip anksčiau: pokalbių svetainės, „Skype“, socialiniai tinklai, telefonas ir kitos priemonės leidžia nevaržomai bendrauti kada tik panorėsite. Tad nepatingėkite ir stenkitės susisiekti su antrąja puse. Tegul ji žino, jog galvoji apie ją ištisą parą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis