Svarbūs ženklai, kad susitikinėji su vaikinu, kuris tavęs nevertina

Neretai merginos metų metus prabūna su vaikinais, nevertais jų brangaus laiko. Jos žino, jog kažkas yra ne taip, tačiau nesiryžta santykių nutraukti. Tam įtakos turi baimė likti vienoms, baimė vėl iš naujo įsileisti žmogų į gyvenimą ir taip toliau.

Vis dėlto kuo anskčiau bus priimtas sprendimas, tuo geriau. Todėl nešvaistyk laiko, jei matai, kad su vaikinu tau ne pakeliui. Jei santykiai su vaikinu primena TAI:

Jam visada reikia aiškinti, ką jauti

Verki per koncertus. Tai nėra racionalu, intelektualu. Tiesiog taip jautiesi. Jis to nesupranta. Taip, gali būti, jog vaikinams sunkoka suvokti, kodėl reikia lieti ašaras per lyriškas dainas atliekančių atlikėjų koncertą, tačiau gerbti tavo emocijas jis privalo. Ieškok tokio vaikino, kuris bet kokioje gyvenimo situacijoje tave palaikytų ir padėtų, o ne to, kuris tave smugdo morališkai bei psichologiškai.

Viską, ką sakai, jis priima už gryną pinigą

Jei žmogus tave supranta, jis mato kiaurai tuščių plepalų ir pan. – už visko, kas nereikalinga, jis įžvelgia tave. Tačiau jei vaikinas nenori tavęs gerai pažinti, jis niekuomet neatspės, kaip tą akimirką jautiesi. Tikrai meilei žodžių nereikia - dažniausiai partneriai be žodžių supranta vienas kitą ir geba suvokti vienas kito poreikius. Jei taip nėra, pamąstyk, ar esate sutverti vienas kitam.

Jis neranda bendros kalbos su tavo artimaisiais

Nesvarbu, ar tavo šeima netobula, ar artimieji kuoktelėję... Jei vaikinas neranda bendros kalbos nė su vienu tavo šeimos nariu, tai pats tikriausias pavojaus signalas, ženklas, kad susitikinėji su netinkamu žmogumi. Dar blogiau, jei vaikinas skatina tave kuo mažiau bendrauti su savo šeima - nuo tokio varianto bėk neatsigręždama.

Leisti laiką su tavo draugais jam – nemaloni pareiga

Tavo draugai - tavo antroji šeima, todėl jei tavo vaikinas nepripažįsta draugų, kurie tau artimi ir brangūs, gali būti, jog paprasčiausiai nėra tau tinkamas. Yra viena, kai jis atsisako leisti laiką su tavo draugais ir kita, jei tau draudžia su jais matytis. Verčiau dėl tokio vaikino negadink savo santykių su draugais ir pasistenk rasti tą, kuris įsilietų į tau brangių žmonių kompaniją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis