Šie 7 dalykai vaikinus gundo labiau nei atviri drabužėliai

Mes, merginos, neretai įsivaizduojame, jog norint patraukti vaikinų dėmesį tereikia pasidabinti trumpesniu sijonėliu ar sužibėti ryškesniu makiažu. Iš tiesų, vaikinai yra vizualinės būtybės, tačiau jei tviskančiame saldainio popierėlyje - akmenėlis, tuomet situacijos negelbės niekas. Vaikinai pripažino, kas juos traukia labiausiai:

Kuo mažiau kompleksų

Kodėl prie kai kurių merginų vaikinai lipte limpa, nors joms iki grožio standartų toli kaip driežui iki Mėnulio? Nes jos spinduliuoja pasitikėjimu savimi, o tai jaudina. Pamiršk visus „Per stora, per plona, negraži“ - jei jis išsirinko tave, vadinasi buvai to verta. Jei sunku atsipalaiduoti, atsakyk sau – ar norėtum mylėtis su vaikinu, kuris tik tą ir darytų, kad jaudintųsi dėl per plonų rankų, per liesų kojų ar plinkančio pakaušio.

Aktyvumas

Dauguma vaikinų sako „Taip“ veiklioms, ryžtingoms merginoms, kurios iš tiesų visuomet išlieka patrauklios, noriai dalyvauja procese, nebijo imtis iniciatyvos, parodyti, kas jai patinka. Ir atvirkščiai – vaikinus varo į neviltį panelės, kurios atsigula į patalus ir užsnūsta, visą darbą perkeldamos jiems, lyg intymus ryšys malonumą teiktų tik vyriškajai lyčiai.

Žavėjimasis juo

„Mielasis – tavo pilvo presas lyg Beckham'o“, „Taip ir norisi pliaukštelėti per šį stangrų užpakaliuką“, „Na tu ir pašėlęs“... Tokie ir panašūs komplimentai vaikinus veikia lyg energetinis gėrimas. Juk visi svajoja apie jų iš tiesų trokštančią panelę, tiesiog virpančią iš geismo būtent jiems.

Šviesa

Ar kompleksuodamos dėl netobulų figūros linkių, ar šiaip drovėdamosis savęs erotiškame amplua merginos mėgsta glamonėtis ar atlikti kai ką daugiau tamsoje. Tačiau, jei kartais pasakysi jam „Brangusis, įjunk šviesą“, jis tikrai neliks skolingas. Juk vaikinai myli akimis.

Pora
Pora
Shutterstock

Eksperimentai

Vaikinams nepatinka frazė “Kam išradinėti dviratį, jei jis jau išrastas?“ ir labai žavi sakinys „Ei, gal šiandien išbandom kažką naujo?“. Kartais pakanka tiesiog paeksperimentuoti, kalbant apie romantiškus ryšius.

Įsijautimas

Ne viena apklausa parodė – vaikinai labai labai nemėgsta panelių, kurios atėjus kulminacijai plepa be pertraukos ar bando spręsti buities problemas, kelia pavydo scenas ir kitaip provokuoja diskusijas. Intymus ryšys – šventas, tegul koridoriuje perdegusios elektros lemputės ar artėjančio mamos jubiliejaus dovanų sąrašas palaukia savo eilės.

Ištikimybė

Tegul į jūsų santykius niekada neįslenka komplimentai seksualiam jo draugo kūnui, nekamba pasakojimai apie ankstesnius partnerius, kurie buvo „Ohoho“. Dabar tu esi su juo ir tuo viskas užsibaigia. Juk nenorėtum, kad tavo draugas irgi vardintų buvusių panų privalumus ar girtųsi, su kokiomis nuostabiomis partnerėmis yra patyręs nuotykių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis