Dažniausi merginų tipai, kurių vaikinai prisibijo

Vaikinai tik iš šalies atrodo drąsūs. Dauguma jų prisibijo būtent tokio tipo merginų. Pasižiūrėk, ar nepatenki į jų gretas?

Mergina - bosas

Sėkminga ir itin valinga mergina, kuri yra tokia nepriklausoma ir ambicinga, kad vaikinai jos dažniausiai bijo. Merginos npriklausomumas ir savarankiškumas toli gražu nėra minusai, tačiau kalbant apie naujai prasidedančius santykius jie gali pakišti koją. Taip jau yra - jei vaikinas jaučiasi už merginą prastesnis, ne toks vertimas ir neturintis tiek ambicijų, kiek ji, jam sunku suvokti, jog jis su tokia mergina galėtų pradėti ilgametę draugystę.

Nyki mergina

Ją labai sunku kažkuo įkvėpti, ji tarsi taupo savo energiją ir retai apie ką nors turi savo nuomonę. Tylios, ramios, kuklios merginos tikrai niekuo nenusileidžia itin energingoms, tačiau yra merginų tipas, kuris iš visų aplinkinių yra linkęs siurbti gyvybinę energiją. Nuo tokių tuoj pat bėga ir vaikinai, ypač jei mergina nuolatos burba ir yra linkusi skųstis.

Apsėsta mergina

Ši mergina iškart įvertina vaikino tinkamumą ilgalaikiams santykiams ir šeiminiam gyvenimui. Ypač vaikinus išgąsdina, jog vos po keletos pasimatymų mergina jau žada supažindinti vaikiną su savo tėvais, planuoja jų atostogas kartu ir galbūt net vestuves. Vaikinų nuomone, viskas turi klostytis savaime ir skubėti nėra ko.

Princesė arba Paris Hilton

Jos reikalavimai labai aukšti, jai patinka prabanga, gėlės ir deimantai – savo norų ji neriboja. Ne kiekvienas gali įgyvendinti jos įgeidžius. Tačiau labai dažnai tokios princesės galų gale verkia vienos namuose. Per dideli reikalavimai ir įnoriai veda ne prie sėkmingų santykių, o prie vienišumo. Mat vaikinų, kurie pildytų net menkiausią merginos norą ir kone pultų ant kelių atsiprašinėti, ne taip jau daug. Ypač vaikinus atgraso perfekcionistės, kurios tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime siekia visiško tobulumo.

Ko vyrai tavyje nemėgsta?

Nejautri, smulkmeniška, priekabi, verksnė... Jei nori suprasti, dėl ko vaikinas tave atstūmė, tau reikia pasijusti jo kailyje ir įvertinti padėtį blaiviu protu, tarsi iš šalies. Taip geriau įsijausi į vaikino rolę ir greičiau suvoksi, kokie sunkumai iškilo jūsų santykiuose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis