5 tavo kūno ženklai, kuriais atstumi aplinkinius

Pastebi, jog net menkai pažįstami žmonės nuo tavęs šalinasi ar elgiasi keistai, būdami šalia tavęs? Visko gali būti, jog pati tam sukuri priežastį. Ta priežastis - netinkama tavo kūno kalba, kurigali atbaidyti aplinkinius. Gali atstumti kitus, jei tu...

1. Dažnai kryžiuoji rankas. Rankų kryžiavimas - vienas pagrindinių kūno kalbos ženklų, kurie aplinkinius verčia jaustis nejaukiai. Tokiu savo kūno kalbos ženklu išreiški, jog esi priešiška žmogui, nori nuo jo atsiriboti, tau nerūpi bendravimas su juo. Būk atsargi - dažnai žmonės patys to nepastebėdami sukryžiuoja rankas, o tai labai atstumia su jais bendraujančius.

2. Dažnai laikaisi per menko atstumo. Yra žmonių, kurie dažnokai pažeidžia asmeninę kito žmogaus erdvę ir bendrauja preidami gerokai per arti. Nevalia peržengti žmogaus asmeninės zonos, jei šis nepasirengęs tavęs į ją įsileisti. Ypač tai svarbu kalbant apie profesinius santykius. Pirmiausia įsitikink, ar žmogus pasirengęs tave įsileisti į savo erdvę.

3. Dažnai įsmeigi žvilgsnį. Net jei tai - tavo simpatijos objektas, į jį nevertėtų ilgai stebeilytis. Ilgas žiūrėjimas skatina asmenį jaustis nepatogiai, jis gali jaustis suvaržytas, stebimas. Todėl jei turi manierą stebėti kiekvieną iš eilės, tuoj pat jos atsikratyk.

4. Nervingai trypčioji. Visiems mums pasitaiko tokių momentų - jaudinamės, bijome, stresuojame. Tuomet ir atliekame nervingo trypčiojimo vienoje vietoje veiksmą. Kuo skubiau derėtų atsikratyti šio gesto ir pasistengti nusiraminti - giliai kvėpuoti, suskaičiuoti mintyse iki dešimties bei bandyti numalšinti kylantį jaudulį. Patikėk, toks trypčiojimas kitą asmenį gali išvesti iš kantrybės...

5. Labai intenstyviai gestikuliuoji. Gestikuliavimas, ko gero, aiškiausias kūno kalbos ženklas, kuriuo norima išreikšti emocijas. Vis dėlto jei pernelyg dažnai mosikuoji rankomis, aiškindama situaciją, rizikuoji erzinti aplinkinius. Gestus naudok tik tuo atveju, jei nori perteikti kažką ypatingo, tačiau ne bendraudama nuolatos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis