6 dalykai, kuriuos vaikinai vertina labiausiai būdami su mergina

Manai, daugeliui vaikinų rūpi tik nusitempti merginas į lovą? Pripažinkime - tokių variantų gana nemažai, bet tikrai yra vaikinų, kurie labiau už fizinius malonumus vertina romantiškus ryšius bei abipusį jausmą.

Pasitikėjimą savo jėgomis. Nedrąsi, užguita ir abejojanti savo jėgomis mergina niekuomet nepadarys vaikinui tokio įspūdžio kaip savimi pasitikinti ir ryžtinga mergina. Esi pastebėjusi, jog dauguma ne pačių simpatiškiausių megrinų pirmiausia susiranda vaikinus? Viskas slypi jų vidinėje energijoje, kurią išlaisvinti bet kuri, tereikia pastangų.

Gebėjimą pasijausti reikalinga. Vaikinai nori jaustis globėjais, jie nori pasirūpinti savo moterimi. Taip juos išmokė evoliucija. Kai parodai vaikinui, kad tau jo reikia, jis vis labiau tave įsimyli. Bet būk atsargi, nepersistenk, kitaip jam atrodys, kad esi nesavarankiška, pernelyg prikimbanti mergina.

Malonų aromatą. Tai mažytė gudrybė, kuri daro stebuklus. Jei nori padaryti įspūdį kokiam nors vaikinui, būdama šalia jo pasistenk maloniai kvepėti. Kaskart tau praeinant pro šalį, judinant rankas, kai gestikuliuoji, padvelks tavo kvepalų aromatas. Kaskart jį pajutęs jis jausis silpnesnis tavo kerų atžvilgiu, tu jį vis labiau trauksi.

Tai, kad merginos moka būti natūraliai mielos. Visi žinome, kad merginos iš prigimties turi natūraliai meilios. Vaikinams patinka, kai merginos su jais elgiasi taip, kad jie nejučia vis pagalvoja: „O, kaip miela!“

Tobulą liemenį, kurį malonu apkabinti. Ir mes nekalbame apie liekną, liauną, ištreniruotą liemenį - patikėk, vaikinams patinka ir kur kas minkštesni liemenys, kuriuos taip gera apkabinti. Žodžiu - daugiau apsikabinimų ir mielų pasibuvimų!

Tai, kaip merginos delnas tobulai telpa į jo delną. Vaikinui sunku patikėti, kad tavo delnas taip tobulai telpa į jo delną. Tai jam sukelia itin malonius jausmus, jis jaučia, kad jūs išties skirti vienas kitam. Vėlgi patarimas - dažniau eikite susikibę rankomis ir nevaržydami demonstruokite savo jausmus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis