6 gėdingiausi ženklai, kurie išduoda: tau tikrai kažkas labai labai patinka

Neretai tuomet, kai kas nors įžengia į mūsų gyvenimą ir pradeda stipriai patikti, elgiamės tarsi nesavos. Nors atrodo, jog aplinkiniai gali nepastebėti chaoso mūsų mintyse, kai kurie poelgiai mus taip išduoda, jog... geriau neišduotų.

Pasirodo, vaikinai šiuos ženklus puikiai mato, todėl jei nori, kad tavo simpatija net nesuuostų tavo ketinimų, pastebėk juos pirma!

Įsimylėjusi tu:

1. Ieškai priežasčių būti ten, kur ir jis. Mintinai moki jo pamokų ar paskaitų tvarkaraštį, išsiaiškini, kur mėgstamiausia jo pasilinksminimo vieta, kad galėtum "netyčia" jį sutikti. Vaikinai tikrai supranta, kad iki tol niekada nesportavusi į intensyviausią treniruotę patraukei ne tik norėdama sustiprinti raumenis...

2. Sugalvoji savo simpatijai slaptą vardą. Šiais laikais niekuo neįmanoma pasitikėti, o ypač technologijomis. Todėl tiek su draugėmis "gyvai" jį aptarinėdama, tiek valandų valandas siuntinėdama joms žinutes naudoji slaptą specialiai tavo simpatijai sugalvotą pravardę. Juk nenori, kad jis apie tavo jausmus per anksti sužinotų!

3. Pradedi mėgti dalykus, kurių iki šiol nekentei. Jei tavo simpatija eina iš proto dėl futbolo, nejučia pradedi domėtis garsiausiomis komandomis ir jose žaidžiančiais sportininkais. Nepraleidi progos naujųjų savo pomėgių paviešinti, ypač šalia esant simpatijai. "Gal kas nors norėtų į futbolo varžybas kitą savaitę? Turiu papildomą bilietą pačiose geriausiose vietose..." - skamba pažįstamai, gudruole?

4. Persekioji jį socialiniuose tinkluose. Tai - kiekvienos šiuolaikinės merginos talentas. Iššniukštinėji, kas jo draugai, kas ta simpatiška šviesiaplaukė, komentuojanti kiekvieną jo nuotrauką, kokius filmus ir serialus jis mėgsta, dėl kokių internetinių juokelių gali juoktis valandas. Slaptas socialinio tinklo profilio apžiūrinėjimas - tai lyg rausimasis po jo kambarį žinant, kad savininkas niekuomet nieko nesuuos. Tačiau būk atsargi - vienas neatsargus spustelėjimas ir vaikinas kaip mat suuos, iš kur žinai, kad savaitgalį jis praleido pajūryje. Vaikinai šnipių nemėgsta!

5. Prisimeni kiekvieną jūsų pokalbį. Nesvarbu, ar tai tebuvo klausimas, kiek valandų, ar kelias valandas trukęs susirašinėjimas internetu, tu mėgsti jį iš naujo pergalvoti ir interpretuoti sau palankiomis reikšmėmis. Nieko čia blogo, tačiau atmink, kad vaikinai - paprasti sutvėrimai, jie dažniausiai sako tai, ką turi galvoje, ir nepalieka jokių užslėptų prasmių. Todėl jei tikrai nori ką nors svarbaus apie savo simpatiją sužinoti, imk ir paklausk, o nesistenk skaityti tarp eilučių.

6. Bandymas atspėti, kokios merginos jam patinka. Kartais panelės, įsižiūrėjusios vaikiną, gali dėl jo padaryti bet ką. Nusikirpti plaukus ar įsiverti keletą papildomų auskarų, kad tik jam įtiktum - nieko tokio! Tačiau kas iš tokių santykių, jei nuolat bandysi jam įtikti, o ne būsi pati savimi? Viena yra dėl vaikino mesti rūkyti, visai kas kita - keistis iš pagrindų. Pagalvok, ar tikrai verta užmiršti save ir gyventi tik dėl trumpalaikės simpatijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis