Nauja su meile susijusi tendencija, nuo kurios kenčia daugybė merginų (FOTO)

Jei kalbėtume apie baisiausias santykių baigtis, tai, ko gero būtų, visiškas partnerio išnykimas iš horizonto be jokio paaiškinimo. Susipažįsti, bendrauji, atvirauji, ir staiga vieną dieną vaikinas pasipusto padus.

Pažįstama situacija? Jei ne, tuomet esi viena iš laimingųjų. Tokią situaciją galima prilyginti mistikai - kaip žmogus, su kuriuo tiek šnekėjaisi, bučiavaisi, o gal net pradėjai intymų ryšį, ėmė ir staiga dingo?

Tačiau viena, kai vaikinas dingsta ir daugiau jo akyse nematai. Visai kas kita - nauja skaudi santykių baigtis, kurią vienas iš New York dienraščio žurnalistų Jason Chen pavadino benching (bench angl. suolelis). Benching - tai užsienietiškas terminas, reiškiantis, jog nors partneris nerodo jokio ypatingo dėmesio ir netrokšta rimtų santykių, jis vis tau parašo bei primena apie save. Lyg sedėtum ant atsarginio suoliuko.

Pora
Pora
Shutterstock nuotr.

Vaikinas nesirodo akyse ar nerašo žinučių savaitę, dvi ir staiga prisimena merginą bei lyg niekur nieko pakviečia ją susitikti? Anot Jasono, tai - vaikino savanaudiškumo ženklas. Rimtų, ilgalaikių santykių vengiantys vaikinai savo aukomis pasirenka merginas, kurios jiems simpatizuoja ir vos davus ženklą puola susitikti.

Ar tai ne tikrų tikriausias egoizmas? Visgi yra ir nemažai merginų, besielgiančių lygiai taip pat. Juk gera žinoti, jog kažkur yra žmogus, kuris prireikus visuomet atsiras šalia ir suteiks romantinį švelnumą. Tačiau matyti kasdien to žmogaus nesinori. Tik silpnumo akimiromis.

Nors šiuolaikinės tehcnologijos mums suteikia galimybę vis priminti apie save priešingos lyties atstovams, emocijos lieka tos pačios. Ant atsarginio suolelio pasodintas žmogus jaučiasi tarsi marionetė, mat didelė simpatija dažnai pašalina visus logikos likučius. Nors ir žinodamas, jog partneris juo naudojasi, įsimylėjęs žmogus vis tiek vėl klimpsta į tą patį liūną.

Išvada? Jei jauti, jog vaikinas tave benchina, pasistenk kuo greičiau nutraukti nuodingus santykius. O jei pati kurį nors vaikiną nuolat laikai ant atsarginio suolelio, verčiau prisimink auksinę gyvenimo taisyklę: elkis su kitais taip, kaip norėtum, jog elgtųsi su tavimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis