5 dalykai, kuriuos turi žinoti apie pirmą kartą

Įdomu bus paskaityti ir patyrusioms, ir patirsiančioms pirmąjį kartą. Juk jis - tinkama įžanga į seksualinio gyvenimo pradžią ir, žinoma, puikus savęs bei partnerio pažinimas.

Pirmojo karto baimė gali sužlugdyti visą sėkmę

Tai tikrų tikriausia tiesa. Jei nesijausi patogiai, tave kamuos abejonės, o partneris nesugebės jų numalšinti, nesitikėk, jog pirmasis kartas praeis visiškai sklandžiai. Iš tavo pusės reikėtų nusiraminti ir viską gerai apsvarstyti. Ar iš tiesų vaikinas - tas žmogus, su kuriuo norėtum patirti pirmo karto malonumus? Šiam žingsniui turi pasiruošti.

Pirmojo karto metu gali jausti šiokį tokį skausmą ir spaudimą

Nepaisant to, apskritai paėmus tai neturi būti skausminga patirtis, tai – malonumas. Tad jeigu stipriai skauda – liaukis. Tai gali būti požymis, kad tau reikia ilgesnių įžanginių žaidimų ar daugiau lubrikanto. Svarbiausia, jei nesijauti jaukiai ar paprasčiausiai tau skauda, pasakyk tai savo vaikinui. Jokių baimių!

Privalu kaip reikiant įšilti

Kai žino, kad pagaliau užsiims seksu, dauguma žmonių praleidžia visa kita ir puola iškart prie pagrindinio dalyko. Nedaryk to. Jeigu tavo tikslas yra sėkminga pirmojo karto patirtis, prieš tai turi atlikti kai kuriuos kitus veiksmus. Vertėtų daugiau laiko skirti glamonėms, vienas kito kūno pažinimui.

Visas tas reikalas su „nekaltybės praradimu“ yra mitas

Ne kiekviena vagina po pirmųjų lytinių santykių kraujuoja tarsi durtinė žaizda. „Kai kurios moterys nepastebi visai jokio kraujavimo, tačiau tikra tiesa, kad būna ir stipriai kraujuojančių moterų“, – sako ginekologė Debby Herbenick. Patikėk, profesionalai tvirtina, jog tikrai ne kiekviena pirmojo karto metu pastebi kraują, tekantį iš lytinių organų.

Svarbu suvokti pasekmes

Pirmasis kartas garantuotai nenusiseks, jei jį patirsi su žmogumi, su kuriuo neregi savo ateities arba paprasčiausiai nesijauti jo mylima. Todėl pasistenk surasti žmogų, su kuriuo pirmojo karto metu jausiesi saugiai, tvirtai ir įvykus nenumatytoms pasekmėms galėtum su juo jas išspręsti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis