Šiais 3 mėnesiais gimusias merginas vaikinai įsimyli vos susipažinę

Va taip va - vos pamato, persimeta keletu žodžių ar trumpai pabendrauja ir jau gimsta unikalus, jokiais fizikiniais dėsniais nepaaiškinamas ryšys. Dažniausiai kaip žaibas iš giedro dangaus stipri simpatija ar net įsimylėjimas trenkia vaikinams. Ir kaip netrenks, jei šie susipažįsta su nuostabiomis merginomis, kurios gimusios būtent po šiais Zodiako ženklais?

VASARIS. Vasario mėnesį gimusios - pasitikėjimo savimi karalienės. Iš gerosios pusės. Vaikinai įsimyli merginas, kurios gerbia save ir reikalauja pagarbos iš vyro. Patikėk, kelių kilometrų atstumu vaikinas „užuodžia“ merginą, kuriai trūksta pasitikėjimo savimi. Natūralu - turėdami šalia savęs tą, kuri tiki savimi ir yra vienareikšmiškai pasiryžusi būti viena, jei santykiai nutrūktų, vaikinai trokšta merginą laikyti arčiau savęs. Tai tuo pačiu skatina dar didesnį meilės jausmą, mat daugelį vaikinų merginų nepriklausomybė žavi. Be to, iš vasarį gimusių merginų dažniausiai sklinda entuziazmas ir meilė gyvenimui. Jos dievina jaustis laimingos ir net neįsivaizduoja, jog gali būti kitaip. Ne veltui meilės būsena tokia euforiška. Yra teigiama, jog vaikinai įsimyli būtent todėl, jog mergina juos sužavi savo energija, optimizmu, linksmumu. Tuo gali labai greitai pakerėti gimusios vasarį.

Visai nenuostabu, jog vaikinai dažnai įsimyli merginas, kurias didžiuodamiesi norėtų pristatyti draugams ir šeimos nariams. Būtent tokios yra ir rugpjūčio mėnesį gimusios. Ką tai reiškia? Jos neleidžia sau būti isterikėmis, merginomis, keliančiomis scenas, ar vartojančiančiomis per daug alkoholio. Kodėl vaikinas turėtų norėti visą tai įsileisti į savo gyvenimą? Daugeliui vaikinų šeima yra didžiausia vertybė, todėl jiems imponuoja ta mergina, kuri atskleis šeimyniškumą bei moteriškumą. Rugpjūtį gimusios - švelnios asmenybės, kurioms nesvetimas moteriškumo demonstravimas, todėl jos labai greitai pakeri vyriškąją lytį.

Tikriausiai nekeista, jog vaikinai labai greitai įsimyli merginas, kurios moka juoktis iš širdies. Įvairios paniurelės, nuolat besiskundžiančios menkniekiais ar paprasčiausios liūdesio karalienės - tokios merginos vaikinams kelia tik neigiamus jausmus. Juk ir pati pastebi, kaip būnant šalia pikto, liūdno žmogaus tavo nuotaika pradeda kisti. Todėl ir toliau išlaikyk gebėjimą kuo dažniau šypsotis ir semk gyvenimo malonumus! Be to, lapkritį gimusios tikrai moka mylėti save. Tai nereiškia nuolatinį puošimąsi ar gražinimąsi. Kai mergina myli save ne tik išorės, bet ir iš vidaus, tuomet ir vaikinas ją pamilsta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis