5 dalykai, kurių vaikinai labiausiai nemėgsta

Juk smalsu kartais sužinoti, ką vaikinai mąsto apie mus ir santykius. Paklausėme keletos vaikinų ir išsiaiškinome, kokių dalykų bendraujant su merginomis jie tiesiog negali pakęsti.

Kai tu nuolat užtrunki per ilgai

Patikėkite, vaikinai taip pat turi svarbių reikalų. Nieko tokio, jei kartais merginai prireikia daugiau laiko susiruošti, bet tai neturi kartotis nuolat. Mielu toks įprotis gali pasirodyti pirmus tris kartus, o vėliau, tiesą pasakius, jis ima kelti erzulį.

Kai tu būni pernelyg pavydi

Normalu, kad mergina pavydi savo antrosios pusės, tačiau be jokios priežasties demonstruojamas pavydas neišvengiamai bus vertinamas neigiamai. Pavydas - pati blogiausia savybė, sužlugdanti ir tvirčiausius ryšius. Žinoma, pavydas yra natūralus veiksmas, tačiau tik kai jis tėra baltas. Jei dėl bet kokio menknieko įtarinėsi vaikiną išdavyste, tuomet jis gali pasijusti nesaugiai.

Kai tu skundžiesi per daug

Tikėtina, kad jūsų vaikinas nėra tobulas, tačiau galbūt jis deda pastangas tam, kad taptų tobulesnis. Patikėkite, visiškai nebūtina rodyti savo susierzinimo ar įniršio kiekvieną kartą, kai tik pastebite jo padarytą klaidą. Nuolatinis burbėjimas gali išvaryti iš proto, ypač, kai ne tik viskuo skundiesi, bet ir antrajai pusei priekaištauji.

Kai tu kalbi su buvusiuoju

Nieko blogesnio būti negali. Merginos vis dar palaikomas kontaktas su buvusiuoju niekas nebus vertinamas palankiai. Ypač, jei ji tai nuolatos akcentuos savo dabartiniam vaikinui. Todėl kaip įmanydama venk kalbų apie savo buvusįjį - kad ir koks nuostabus jis tau atrodytų. Lygindama savo esamąjį vaikiną su buvusiu rizikuoji savo naują meilę įskaudinti. Ir šiukštu neleisk, jog taip elgtųsi su tavimi.

Kai tu keli per daug dramų

Visiškai normalu, jei merginą kartais apima liūdesys, tačiau taip neturėtų būti nuolatos. O jei tave nuolatos apima nerviniai priepuoliai ir jų metu išslieji ne ant ko kito, o ant vaikino, tuomet žinok, kad gerai jis tikrai nesijaus. Vaikinas - ne kempinė, kuri sugertų visas tavo emocijas. Turi jas išmokti kontroliuoti ir nepykti dėl kiekvienos smulkmenos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis