6 ženklai, rodantys, kad kuo greičiau turi bėgti nuo tokių santykių

Santykiai - ne už nugaros besivelkanti skola, kurios jau daug laiko negrąžini. Juos privalu ir būtina nutraukti, jei matai, jog reikalai klostosi ne taip, kaip abu planavote. Juk už kampo - daugybė galimybių, todėl kankintis su nemylimu žmogumi yra tikras savęs kankinimas. Nutrauk santykius, jei...

Jam nepatinka tai, ką tu darai.


Kartą susitikinėjau su žmogumi, kuris man nuolatos sakė: „Kodėl tu darai tą, bet nedarai ano? Kodėl dėvi šį drabužį? Kodėl es taip pasidažiusi? Tau vertėtų pakeisti charakterį“. Man taip nusibodo jo nuolatiniai priekaištai, jog palikau jį po mėnesio, nors ir jaučiau jam aistrą. Jei partneris netiki tuo, ką darai, tuomet vargu, ar jūsų santykiai bus sėkmingi.


Jei kažkas tau sako, kad tavo darbas, kuris tau pačiai patinka, yra nuobodus, neturi prasmės ar yra prastas – bėk kuo toliau.


Jei partneris negerbia tavo aistrų ir pomėgių, reiškia, jis negerbia tavęs, o gyvenimas yra per trumpas ir per gražus, kad eikvotum savo brangias sekundes su žmogumi, kuris tavęs negerbia arba abejoja dalykais, kurie tau įdomūs.


Jis lygina tave su kitais žmonėmis.


Jei vaikinas, su kuriuo susitikinėji, ima lyginti tave su kita mergina jos naudai, neabejok – tai didžiulė, plevėsuojanti raudona vėliava. Bėk nuo jo kuo toliau.


Jis tau pateikia ultimatumus.


Nekalbu apie tuos atvejus, kai nuo alkoholio priklausomam žmogui, kuris dar ir kumščiais pasišvaisto, pateikiamas ultimatumas: „Tau reikia pagalbos, nes keli prieš mane ranką. Jei nieko nekeisi, viskas bus baigta.“ Bet jei tau iškeliamas ultimatumas atsisakyti kažko, kas tau svarbu ar patinka, reiškia, meilė naudojama kaip manipuliavimo priemonė. Šilti jausmai naudojami tam, kad tu nebebūtum savimi. O tai jau blogai.


Jis tau liepia pakeisti savo asmeninį stilių.


Mada, grožis ir stilius žavūs tuo, kad juos galima interpretuoti. Tai menas, o mene taisyklės negalioja. Jei tavo partneris tau liepia pakeisti asmeninį stilių, tai ženklas, kad jis bando pakeisti tave, nes stilius yra išorinė vidinės asmenybės apraiška.


Jis su tavim labai malonus, kai tu darai tai, ką jis tau liepia


Susitikinėjau su vienu žmogumi, kuris nemėgdavo eiti linksmintis. Jis ne tik pats neidavo, bet ir gėdindavo mane, jei aš norėdavau kažkur eiti. Jis norėjo, kad penktadienio vakarais aš likčiau namie, vietoj vakarinės suknelės apsirengusi treningą.


Kai aš nusileisdavau, ir sėdėdavau nuobodžiaujanti ir baisiai nelaiminga, jausdama, kaip gyvenimas bėga pro šalį, kol aš pūvu ant sofos šalia jo, jis džiūgaudavo ir nuolat kartodavo: „Argi ne smagu? Štai ko tau reikia. Tau visai nereikia viso to naktinio gyvenimo!“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis