10 sapnų: jei juos sapnuoji, tuoj sulauksi neįtikėtinos sėkmės

Susapnavai sapną, kurio niekaip negali išmesti iš galvos? Gali būti, jog susapnuotas sapnas reiškia ateinančią didžiulę sėkmę ir laimę. Štai dešimt pačių teigiamiausių sapnų, kuriuos susapnavusi jau greitai gali tikėtis kai ko labai džiuginančio.

1. Vestuvės. Nesvarbu, sapnuoji savo, ar kitų vestuves, tai reiškia, jog gana greitai pagaliau išspręsti problemą, kurios ilgą laiką niekaip negebėjai išspręsti.

2. Šuo. Bet koks sapnas, kuriame pasirodo šuo, reiškia, jog labai greitai į tavo gyvenimą ateis lojalus bei ištikimas žmogus, kuris suteiks tau daug teigiamų emocijų.

3. Vijimasis. Jei sapne kažkas tave vejasi, bando sugauti, o tu leki, bėgi, tai reiškia, jog tau siunčiamas signalas pagaliau sustoti ir apsvarstyti savo būtį. Galbūt per daug skubi gyventi ir tuoj atsitiks kokia nors nelaimė, galbūt esi arti visiško išsekimo ribos. Svarbiausia tai susapnavus atsižvelgti į reikšmę - taip galėsi sau pagelbėti.

4. Pinigai. Jei sapne aiškiai dominuoja pinigų motyvas, tai reiškia, jog labai aiškiai savo gyvenime esi nusistačiusi vertybinę sistemą, atkakliai sieki savo tikslo ir puikiai žinai savo vertę.

5. Juokas. Jei sapne labai daug juokiesi arba juokiasi aplinkiniai žmonės, reiškia, artėja itin smagus vakarėlis ar išvyka. Todėl pasakymas po daug juoko seka daug ašarų čia visai netinka.

6. Tavo buvęs vaikinas. Jei vis sapnuoji savo buvusį vaikiną, tai reiškia, jog tau siunčiamas ženklas pradėti kurti naujus santykus, kurie, ko gero, bus labai sėkmingi.

7. Skraidymas. Jei dažnai sapne skraidai, vadinasi, realiame pasaulyje jautiesi laisva it paukštis - atsipalaidavusi, nusiraminusi, patirianti mažai streso. Arba tavasis ramybės laikotarpis tik artėja.

8. Gėlės. Sapnuojamos gėlės - vienas geriausių ženklų. Tai reiškia, jog greitai tavo šeimą aplankys didžiulė laimė arba tu netikėtai tapsi labai pasiturinti.

9. Žmonės. Jei sapnuoji, jog esi apsupta daugybės žmonių, tai gali reikšti, jog tavęs laukia staigmena iš artimo žmogaus ar netikėta dovana.

10. Medis. Jei sapne matyti medžiai, tuomet tai reiškia, jog tavyje gimsta tvirtas žmogus arba tave supantys aplinkiniai žmonės yra be galo stiprūs bei palaikantys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis