5 pačios sėkmingiausios lietuviškos pavardės

Pamenate, kaip aptarėme įvairių lietuviškų moteriškų pavardžių reikšmes? Stengėmės jums pateikti tiksliausiai apibūdinantį pavardės aprašą, todėl visą širdį sudėjome į šį topą - atrinkome penkias Lietuvos merginų pavardes (kartu su jų įvairiomis šaknimis), kurių charakteristikos pačios pačios sėkmingiausios. Giliai įkvėpk ir ieškok savo pavardės sąraše!

1.

Balčiūn (- aitė, - aitytė). Senovės lietuviai tikėjo, jog su šia šaknimi turinčias pavardes asmenybes globoja kažkas iš aukščiau. Kaip kitaip galima paaiškinti faktą, jog beveik visos šios asmenybės - stiprios ne vien fiziškai, bet ir dvasiškai? Ši pavardė lemia, jog išsiskiri gebėjimu numatyti viską į priekį, todėl neretai tau sekasi planuoti, esi skrupulinga, viską darai iš širdies. Tavo įdirbis ir turima patirtis tau atvers kelią į neįtikėtinas aukštumas, tik nenustok siekti savųjų tikslų ir pasistenk kuo daugiau save tobulinti. Tu verta geriausio.

2.

Kazlausk (galūnės - aitė, - ytė). Šios populiarios pavardės kilmė - iš lenkų ar baltarusių kalbų. Ji siejama su žodžio reikšme „ožka“. Šu šia šaknimi turinčias pavardes asmenybes sieja užsispyrimas bei ryžtas. Ožka simbolizuoja dosnumą, todėl šios asmenybės pasižymi troškimu daugiau duoti, o ne gauti. Ožkos simbolis - nepriklausomumas bei smalsumas, todėl tikėtina, jog šios asmenybės dievina laisvę, nekenčia suvaržymų ir mėgsta keliones. Tai ryžtingumu pasižyminčios merginos, kurioms dar viskas prieš akis. Tiesa, jos pačios žino, jog yra lydimos sėkmės ir su džiaugsmu priima kiekvieną joms likimo dovanotą dovaną.

3.

Mešk (Meškauskaitė) (Meškytė) (Meškaitė). Sena ir gana dažna lietuviška pavardė turi ypatingą reikšmę. Šią pavardę turinčios merginos išsiskiria organizuotumu ir yra apdovanotos gamtos grožiu. Tai visapusiškai sėkmingos merginos bei moterys, kurioms sekasi įvairiais gyvenimo laikotarpiais. Šią pavardę turinčios visada sparčiu greičiu vejasi svajonių išsipildymą, nes pats likimas joms lemia atsidūrimą tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Šios merginos paprasčiausiai lydimos sėkmės. Tiesa, kadangi yra iš prigimties gabios, veržlios ir guvios, jos neretai susiduria su pavydu.

4.

Vasiliausk (- aitė, - ytė). Prieš daugelį metų buvo kalbama, jog šios šaknies pavardes turinčias asmenybes vienija kilmingumas bei turtai. Iš tiesų, kadaise šių pavardžių turėjimas lėmė priklausymą kilmingai šeimai, todėl ir dabar ši pavardė išlikusi kaip aristokratiška, ypatinga. Su šia šaknimi turinčias pavardes merginos yra drąsios, pasižyminčios išlavintu skoniu, aštriu protu bei nepralenkiamu sarkazmo jausmu. Žodžių kovoje jos yra vienareikšmiškos nugalėtojos, nes žodis yra - jų stipriausias ginklas. Jos geba būti labai sėkmingos komunikacijos srityje, o ši šiuo metu viena paklausiausių.

5.

Urbon (galūnės - avičiūtė, - aitė, - ytė) Pavardė kilo iš vardo Urbonas. Lotyniškai urbanus reiškia „miestietis“. Šis vardas preityje pasižymėjo populiarumu, o iš jo lietuvių kalboje padaryta daugybė pavardžių. Su šia šaknimi turinčias pavardes asmenybės išsiskiria greitumu ir mokėjimu staigiai reaguoti į įvairias situacijas. Jų protas - itin guvus, todėl jos labai greitai geba išspręsti problemą. Tikėtina, jog šios asmenybės mažame miestelyje mirtų iš nuobodulio, tačiau gyvendamos didmiestyje rastų vietą po saule. Tai dideles svajones turinčios merginos, kurios labai lengvai gali tas svajones realizuoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis