7 merginų vaikinams užduodami klausimai, kurių jie labiausiai negali pakęsti

Kartais jos nepakartojamos: gražiai šypsosi, juokauja, neleidžia jų nepastebėti… Tačiau būna dienų, kai jos kalba…ir kalba nesąmones. Sako tokius dalykus, į kuriuos vaikinai neišmano, kaip atsakyti. O kartais atsakymą žino, tačiau nenori jo išduoti.

- Ar mane storina šie drabužiai?

Greičiausiai tai vienintelis atvejis, kai taisyklė „tiesiog neik“ gali būti veiksminga. Netgi jei ji įtars, kad kažko nepasakėme. Galbūt ji vilios jus išplėtoti šią mintį, tačiau tiesiog atsisakykite „ne“ ir baigta.

- Apie ką tu galvoji?

Tai svarus klausimas, į kurį nėra svaraus atsakymo. Kodėl? Todėl, kad jei negalvojate apie ją arba apie futbolą, tuomet ji norės sužinoti, kas išblaškė jūsų dėmesį, o jei jūs svarstote, ar nepasiūlyti jai pasimylėti trise su jos geriausia drauge, tai nusipelnėte, kad ji jus išbartų.

- Kur tu, ką veiki, kur esi, kada nori susitikti?

Tai dažnas žinučių turinys. Dažniausiai merginos, nesulaukusios atsakymo į pirmąją siųstą žinutę, siunčia dar vieną klausimą, o vėliau - dar vieną. Tai - didžiausia daroma klaida SMS pasaulyje. Tiesiog išbandyk savo kantrybę ir išmok sulaukti atsakymo.

- Tikiuosi, kad šiąnakt nesimylėsime?

Galbūt tai paskutinis dalykas, kurį išgirsi iš jos, prieš išjungiant šviesą, tačiau kad ir kokių turėjai ketinimų, jokiu būdu nepasidalink jais. Kodėl? Todėl, kad netgi jei neturėjai tokių planų, ji tikėsis išgirsti prieštaravimą. Galų gale juk šitaip vaikinai išreiškia savo meilę ir prisirišimą. Problema ta, kad bet koks bandymas pakeisti jos nuomonę bus atmestas. Vienintelis būdas jums išsisukti iš šios situacijos – apsimesti, kad jums skauda galvą.

- Ar manai, kad mano geriausia draugė yra patraukli?

Mergina pateikia šį klausimą ne todėl, kad galvoja apie savo geriausią draugę. Ji nori sužinoti, kaip vertiname ją, lygindami su kuo nors. Gudrybė ta, kad nėra atsakymo, kurį išgirdusi ji jaustųsi mylima ir patenkinta. Galėtumėt pasakyti: „ne tokia patraukli, kaip tu“, tačiau taip atskleistumėt, kad žiūrėjote į jos draugę, o tai yra taip pat blogai, kaip ir pasakymas, kad ji jums nieko nereiškia.

- Ką darytum, jei mes niekada nebūtumėme susitikę?

Instinktyvus atsakymas turėtų būti: „apie skaistybės įžadus ir gyvenimą vienuolyne“, tačiau ji tuo nepatikėtų, ar ne? Jai nepatiktų, jei paminėtum plevėsos gyvenimą, kurį apleidai dėl meilės. Trumpai tariant, tu įspraustas į kampą.

- Ką darytum, jei rytoj aš numirčiau?

Klasikinis santykių klausimas, į kurį taip pat nėra teisingo atsakymo. Ji norėtų išgirsti, kad tu gyventum toliau, nepaisant to, kad kiekvieną dieną, kiekvieną minutę tave kamuotų prisiminimai apie ją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis