Štai ir atskleista, kodėl vaikinams labiausiai patinka žemesnio ūgio merginos

Ūgio kriterijus meilėje neegzistuoja. Juk įsimylėti vienas kitą gali žmonės, demonstruojantys kardinalius ūgių skirtumus. Vis dėlto daugelis vaikinų patvirtins - mažutės mergaitės tiesiog traukte traukia prisiliesti, apkabinti ir pabučiuoti! Štai dar keletas priežasčių, kodėl vaikinai dievina žemesnio ūgio merginas:

Tu jiems atrodai ir lengviau pakalbinama. Tiesa tai, jog mažesnio ūgio žmonės daugeliui atrodo šiltesni nei aukštaūgiai. Daugybė tyrimų pasaulyje teigia šią tiesą, mat aplinkiniai, o taip pat ir vaikinai neretai į mažesnio ūgio žmones žiūri kaip į nuoširdesnius ir tikresnius! Būtent todėl užkalbinti tave simpatizuojančiam vaikinui kur kas lengviau.

Vaikinai instinktyviai trokšta tave apsaugoti. Jam rodosi, jog tokią trapią būtybę kaip tu būtina apsaugoti nuo piktavalių. Džiaukis savo ūgiu! Juk žinai, kaip vaikinai mėgsta globoti ir saugoti - būtent šiuos veiksmus jie gali išlavinti būdami su savimi.

Tu visuomet būsi žemesnė už vaikiną. Ir tai jam darys didelę įtaką. Patikėk, aukšto ūgio merginos dažnai išgyvena savotišką desperaciją, ieškodamos už save aukštesnio vaikino. Prancūziškos poros variantas žavi ne kiekvieną... O tu, būdama mažo ūgio, gali būti rami - aplinkui daugybė vaikinų, kurie prieš tave atrodys tikri ąžuolai.

Tave norisi lepinti. Na, kaip gi pyksi, ką nors drausi ar skriausi mažesnio ūgio žmogų? Ant tavęs paprasčiausiai neįmanoma širsti - esi nuostabus mielumo įsikūnijimas. Todėl taip jūs išvengiate bereikšmių konfliktų, kurie gali sukiršinti net tvirčiausią porą.

Žemo ūgio merginas jauku apkabinti ir miela pabučiuoti. Kokia atvira romantika be nuoširdžių apsikabinimų bei bučinukų? Mažo ūgio merginas labai malonu apsikabinti pasisveikinant ar atsisveikinant, o tai stiprina tarpusavio ryšį.

Jūs palaikote vienas kitam balansą. Iš tiesų apstu atvejų, kai du partneriai yra visiškai skirtingų ūgių. Tokią sąjunga paprasčiausiai yra sėkminga - daugelis aukštaūgių neretai pagalvoja, jog norėtų būti ne tokie aukšti, o žemaūgiai svajoja apie buvimą aukštesniais. Tad jūs it magnetas traukiate vienas kitą - juk dalinatės svajonių išsipildymu!

Lengva tau pakštelėti į galvą ar kaktą. Nėra nieko mielesnio kaip vaikinas, kuris pakšteli į kaktą ar galvą - tai taip miela, ypač santykių pradžioje, kuomet viskas prieš akis. Su tavimi tai kuo puikiausiai išeina atlikti - juk esi mažutė, todėl, juokas juokais, bet esi patogi.

Jie dievina aukštakulnius, kuriuos nešioji. Batai aukštais kulnais ne tik puošia pėdą, bet ir suteikia elegantiškumo, be to, tampa puikiu aksesuaru keliaujant į pasimatymus.

Jiems patinka, jog tu spinduliuoji pasitikėjimu savo jėgomis. Tu visuomet laikai iškėlusi galvą aukštyn. Tiek realistiškai, tiek metaforiškai - juk tau visada viską reikia stebėti pakėlus smakrą, o tai dvasiškai tvirtus vaikinus tiesiog traukte traukia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis