4 gudrių moterų paslaptys, kaip sužadinti vyro susidomėjimą ir jį išlaikyti

Ne kartą esame susimąsčiusios, ar tas vienintelis apie mus galvoja... Šios keturios paslaptys išves JĮ iš proto!

Mes, moterys, visada svajojame būti vienintelės ir išskirtinės. Mums be galo malonu, kai vyrai mus apdovanoja dėmesiu, deda pastangas ir kitais būdais padeda pasijusti žaviomis ir ypatingomis. Deja, šiuos nuostabius jausmus pažįsta toli gražu ne kiekviena.


Pirmoji paslaptis. Susidomėti vyru ir jo gyvenimu


Turite būti iš ties juo susidomėjusi. Na, bent jau kokių 70% leisti jam pasipasakoti, o jūs turite klausytis ir kartais žavėtis. Vyrams labai trūksta pripažinimo ir išklausymo, ir kai jie atranda moterį, kuri moka išklausyti, dėl jos gali labai daug padaryti. Dauguma vyrų sako, kad jų moterys yra nepatenkintos ir domisi tik pačios savimi… Vyrams jos turi daug priekaištų ir dauguma iš jų taip ir nesužino, kas yra tikras vyro ir moters ryšys. Tereikia tik nuoširdžiai domėtis žmonėmis ir skirti jiems dėmesio.


Antroji paslaptis. Moters lengvumas, žaismingumas ir natūralumas


Geros, mėginančios padaryti įspūdį mergaitės yra tokios nuobodžios, kiekviena sutiktumėme su tuo. Jei pagalvojame apie moters idealą, tai yra moteris, kuri žavi savo charizma, nenori laikytis taisyklių ir kurianti savo gyvenimą taip, kaip ji nori. Vyrui tokia moteris, kuri demonstruoja gerumą ir praranda save, yra visiškai neįdomi. Būtinai leiskite sau elgtis kaip galima natūraliau. Nustebsite, kad net ir atidžiai domintis vyru galima išlikti savimi. Niekada nesistenkite būti perdėtai gera, intelektuali, paslaugi ar dar kitaip padaryti įspūdį…Trumpai ir aiškiai: 4 paslaptys, kaip sužadinti vyro susidomėjimą ir jį išlaikyti
Trumpai ir aiškiai: 4 paslaptys, kaip sužadinti vyro susidomėjimą ir jį išlaikyti
Shutterstock nuotr.
Trečioji paslaptis. Užimta ir įsimylėjusi savo gyvenimą moteris


Atraskite mėgstamą veiklą ir užsiimkite ja, bet jokiu būdu neapsimetinėkite, kad jums kas nors patinka. Vyrai puikiai jaučia, jeigu moteris tik vaidina sunkiai prieinamą, o iš tiesų sėdi namie, nerimauja ir laukia jo skambučio. Energetiniame pasaulyje šie dalykai yra puikiai juntami, todėl „nepasikabinkite ant jo“, kaip ant vienintelio laiko praleidimo varianto ir nepradėkite jo laukti dar nepasibaigus pasimatymui. Tas pats galioja ir puoselėjant ilgalaikius santykius. Parodykite vyrui, kad jūs taip pat esate tikslų siekianti mergina. Nuo to jums pačiai bus geriau. Iš tiesų daugumai vyrų patinka sugebančios ko nors siekti ir užsispyrusios moterys. Vyrai iš prigimties siekia rezultato. Todėl moters veiklumas jam pakužda, kad kartu galima siekti bendrų tikslų. Jeigu puoselėjant ilgalaikius ar trumpalaikius santykius pavyks vyrui įteigti, kad šalia tavęs viskas įmanoma, tai jo akyse būsite labai vertinga ir ypatinga moteris.


Ketvirtoji paslaptis. Stipri draugystė su vyro EGO


Ilgalaikius ar trumpalaikius santykius puoselėjančios moterys privalo susidraugauti su vyro ego. Kas yra ego? Tai tariama vyro savivertė. Kiekviena save gerbianti moteris privalo žinoti, kad vyro ego yra išpūstas dalykas. Taip jau gamtos sukurta, kad vyras yra labai jautrus įžeidimams ir kritikai. Daugybėje psichologinės literatūros veikaluose rašoma, kad didžiausias skausmas, kurį moteris sukelia vyrui, tai viešas jo ego pažeminimas. Taigi moteris, norinti būti svarbi vyro gyvenime, privalo prisiminti, kad iš vyro negalima šaipytis, pertraukti jo prie kitų, pašiepti ar kaip nors kitaip traukti per dantį... Dažniausiai taip besielgiančios moterys niekada nesukurs gražių santykių, nes jos nuolat užpučia vyro žvakę vien tam, kad jų pačių liepsna sustiprėtų. O tai yra labai negražu ir neteisinga. Tik moteris, mokanti pastiprinti savo vyrą ir jautriai besielgianti su jo ego, yra tikras deimantas. Dėl tokios moters vyras pasirengęs kovoti ir dėti pastangas. Taigi, išvaizda ir kūno kalba pritraukia vyrą, o jo ego glostymas padeda išlikti mylimai ir nepakeičiamai moteriai visą gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis