3 patys ryškiausi vyro neištikimybės ženklai

Neištikimybė ir netgi įtarinėjimai dėl neištikimybės gali būti nepaprastai skaudi ir slegianti patirtis. O kokie ženklai gali reikšti, kad jūsų antroji pusė jus apgaudinėja?

1. Atkreipkite dėmesį į elgesio ir rutinos pokyčius


Vienas dažniausių neištikimybės rodiklių – pastebimai pasikeitęs jūsų vyro elgesys ir kasdienė rutina. Nors šie pokyčiai nebūtinai reiškia, kad jis turi slaptą romaną, tačiau į staigius pasikeitimus reikėtų atkreipti dėmesį.


Stebėkite šiuos ženklus:


a. Slaptumas. Jei jūsų vyras daugiau nei įprastai laiko praleidžia telefone, o jums paklausus, ką daro, slepia telefoną lyg užkluptas, arba jei vis dažnėja skambučiai, į kuriuos jis atsiliepia tik išėjęs iš kambario ir pan., tuomet didelė tikimybė, kad jis kažką slepia. Žinoma, tai nebūtinai gali būti neištikimybė, galbūt jis rengia jums staigmeną?


b. Padaugėja „reikalų“. Jei vyras pradeda nuolatos vėliau grįžti iš darbo, padažnėja jo komandiruotės ar išvykos su „draugais“, į kurias jis jūsų nekviečia, turėtumėte sunerimti.


c. Išvaizdos pokyčiai. Jei jūsų vyras staiga pradeda daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai, lankytis sporto salėje be aiškaus paaiškinimo, tai gali būti ženklas, kad jis bando kažką sužavėti.


2. Per daug gynybinis elgesys


Kai asmuo elgiasi nedorai, turi kitų romantinių santykių, tuomet natūraliai jis pradeda dažniau ir audringiau gintis net nuo menkiausių pastabų ar komentarų.


Atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras nedaro šių dalykų:


a. Audringai reaguoja į paprastus klausimus. Jei jūsų vyras reaguoja pernelyg gindamasis arba su pykčiu, kai užduodate paprastus klausimus apie jo dieną, tai gali reikšti, kad jis kažką slepia.


b. Kaltės vertimas jums. Apgaudinėjantis partneris gali bandyti perkelti kaltę jums, apkaltindamas jus pernelyg pavydžiu ar paranojišku elgesiu.


c. Nuolatiniai pasiteisinimai. Vis dažniau vyras ima teisinti savo elgesį netikėčiausiomis situacijomis ir atsitiktinumais.


d. Neigimas. Net susidūręs su įrodymais ar savo istorijų neatitikimais, apgaudinėjantis sutuoktinis gali ir toliau neigti bet kokią savo kaltę.


3. Intuicija


Jūsų instinktai ir intuicija gali būti atspirties tašku nujaučiant, ar jūsų antroji pusė jums meluoja. Žinoma, vien intuicija pasikliauti negalima, tačiau jei kyla įtarimai ir nuojauta, kad vyras jums neištikimas, vadinasi, santykiuose jau kažkas yra negerai.


Ką daryti, jei intuicija sako, jog vyras neištikimas:


a. Jausmai. Jei jūsų santykiuose kažkas negerai, pirmiausia atkreipkite dėmesį į savo jausmus. Dažnai jūsų intuicija gali jus įspėti apie jūsų partnerio elgesio neatitikimus.


b. Atvirumas. Pasistenkite nuoširdžiai pasikalbėti su vyru apie savo jausmus ir įtarimus. Pasidalykite savo mintimis be kaltinimų, nes atviras dialogas gali padėti išsiaiškinti nesusipratimus.


c. Ieškokite profesionalios pagalbos. Jei vis dar įtariate ir manote, kad esate apgaudinėjami, apsvarstykite galimybę kreiptis pagalbos į terapeutą arba vedybų konsultantą. Jie gali jums abiem padėti susitvarkyti su kilusiomis problemomis ir sudaryti saugią erdvę atviroms diskusijoms.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis