7 aiškios priežastys, kodėl vos prasidėję santykiai nutrūksta

Kaskart susižavėjus vaikinu širdyje ima kirbėti mintis, kad, galbūt, tai – jis, tas vienintelis, kuris pagaliau tave vertins, globos, dėl kurio neteks nerimauti ir abejoti jo ištikimybe. Vis dėlto netrukus paaiškėja, jog jis vienas tų, kuris ieško linksmybių ir nuotykių, o ne rimtų santykių... Kokios galėtų būti priežastys, kodėl vaikinai su tavimi tik žaidžia ir nenori įsipareigoti?

1. Tu meluoji, kad nenori rimtos draugystės.


Daugelis merginų, norėdamos įtikti savo simpatijoms, apsimeta, kad tai pat nenori rimtų santykių, ir taip tikisi ilgainiui priversti vaikiną įsipareigoti. Toks elgesys - didelė klaida, nes jei vaikinas mano, kad nenori draugystės, o tu po pusmečio pareiški, kad jis mulkis, nes nenori įsipareigoti, liksi viena ir įskaudinta.


2. Jam tokia draugystė naudinga.


Kam įsipareigoti, kai gali iš merginos gauti viską ir tuo pat metu dairytis į kitas? Būtent taip elgiasi naudos ieškantys vaikinai. Jiems neįdomu būti su mergina, kurie kloja po kojomis savo širdį ir pildo kiekvieną vaikino įgeidį. Neįdomu, bet kaip patogu... Neleisk niekam tavimi naudotis!


3. Susitinkate tik vakarėliuose


Savo simpatiją matai tik vakarėliuose ir iš visų jėgų stengiesi atkreipti jo dėmesį? Tokio bendravimo - ne gana. Ypač jei vakarėlio įkarštyje esate linkę lengvabūdiškai bučiuotis ar, dar blogiau, esate ne kartą permiegoję. Atmink, kad vaikinui fizinis kontaktas nebūtinai reiškia meilę ar įsipareigojimus. Tuo labiau, kad daugelis vaikinų nenori rimtai draugauti su tomis, kurios elgiasi lengvabūdiškai...


4. Jis nenori įsipareigojimų


Kai kurie vaikinai tiesiog nenori draugysčių. Galbūt jis labai užsiėmęs, ruošiasi išvykti ar tiesiog nori kurį laiką pailsėti nuo santykių. Taip gali būti dėl jauno vaikino amžiaus ar tiesiog charakterio savybių. Ne visi vaikinai nori rimtų santykių, belieka su tuo susitaikyti ir ieškoti tokio, kuris į tave žiūrės su meile.


5. Noriu, kad jis pavydėtų


Esi įsitikinus, kad nuo pavydo iki meilės - vienas žingsnis? Greitai persigalvok, nes gali prisidaryti sau bėdos. Jeigu su vaikinu tik pradėjote bendrauti, o tu visais įmanomais būdais stengiesi parodyti, kiek daug vaikinų dėl tavęs eina iš proto, naujoji tavo simpatija gali tiesiog pagalvoti, kad esi nerimta ir vienu metu nori turėti keletą vaikinų.


6. Esi per daug įkyri


Vaikinų siaubas - įkyri panelė. Ji nori žinoti, kur jis, ką ir su kuo veikia, kodėl per 5 minutes neatrašė į jos žinutę ir kodėl neatbėgo jos guosti, kai teko vežti šunį pas veterinarą. Juk jūs net ne pora! Jei per daug įkyriai bandysi meilintis ar įsiteikti, nieko gero nepeši. Laikyk saugų atstumą, leisk vaikinui tavęs siekti, nes lengvai sugaunamas grobis - neįdomu!


7. Jam patinka kita


Argumentas, prieš kurį nepakovosi nei riksmais, nei ašaromis. Jei vaikinui patinka kita, jis niekuomet nelaikys tavęs savo mergina. Net jei tu juo rūpiniesi, guodi, kai jam nesiseka, išklausai ir stengiesi padėti, jo svajoje viešpataus kita. Todėl situaciją gali valdyti tik tu: arba susitaikyt su tuo, kad geriausiu atveju galite būti draugais, arba ieškok naujos simpatijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis