5 būdai, padėsiantys atsitiesti po skaudžių skyrybų

Didžiulis susižavėjimas, stipri meilė, neišardoma draugystė. Et, jog tai testųsi amžinai... Deja, daugybė santykių nutrūksta. Kad ir kokia būtų skyrybų priežastis, jos vienodai skausmingos tiek moteriškajai, tiek vyriškajai pusei.

Jei neseniai išgyvenai ar vis dar išgyveni laikotarpį po skyrybų, štai tau keli būdai, kurie padės kaipmat atsitiesti.

Leisk sau jausti

Kai jaučiuosi niekam tikusi, liūdna, kai man sudaužo širdį, iš karto kyla nevalingas noras nuslopinti tamsius jausmus ir apsimesti, kad jie neegzistuoja. Vis dėlto užsidaryti savyje ir pasmerkti save liūdesiui nevalia. Kuo dažniau būk tarp žmonių, užsiimk patinkančia veikla, o slogučio atsikratyk užsiimdama malonia veikla.

Būk atvira su draugėmis ir artimaisiais

Man visada būdavo labai gėda, kai apimdavo liūdesys, ypač jei liūdėdavau, išsiskyrusi su vaikinu. Juk tuomet kentėdavau ne tik aš, bet ir mano artimieji. Vis dėlto šią pamoką jau išmokau ir su viso artimais žmonėms po skyrybų stengiuosi pasikalbėti ir įspėti apie savo būseną. Juk kitas žmogus gali net nenujausti apie pokyčius mano gyvenime. Todėl svarbiausia - kalbėkis, kalbėkis ir dar kartą kalbėkis.

Judėk, kad prislėgtos nuotaikos nė kvapo neliktų

Nesu „Instagram“ sportininkė spartuolė, negyvenu sporto klube, nesu jogos fanatė. Man judėti reiškia vaikščioti miesto gatvėmis ir klausytis per ausines muzikos. Judėjimas - kiekvienos pasirinkimas, tačiau būtent jis padeda nuvyti slogias mintis ir atsikratyti nerimo dėl skaudžių skyrybų. Pasirink tinkamą judėjimo būdą ir pamatysi, kaip greitai slogios mintys išgaruos.

Kreipkis į psichologą

Pas psichologą pirmą kartą nuėjau po pirmo išsiskyrimo su vaikinu, tada suvokiau, kad gyvenime būtinos rimtos permainos. Nors dauguma iš mūsų vis dar gėdijasi praverti profesionalaus psichologo duris, toks apsilankymas padeda susivokti savyje ir, žinoma, numalšinti kylantį skryrybų skausmą. Svarbiausia numoti rankas į aplinkinių kalbas ir suvokti, jog apsilankymas pas psichologą tikrai gali pagelbėti.

Praėjus liūdesiui, susitikinėk

Numalšinus skyrybų liūdesį metas vėl pradėti susitikinėti. Dažnai žmonės daro klaidą metų metus save kankindami vienatve ir nesiryždami pradėti kažko naujo. Niekas kitas geriau negydo nei nauji santykiai, kurie tobulina ir priverčia pamiršti praeities negandas. Todėl praeitį pamiršk ir pasiryžk naujai, romantiškai ateičiai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis