5 akivaizdūs kūno ženklai, jog jis tau neabejingas

Kūno ženklai geriausiai nusako emocijas, todėl kuo atidžiau išnagrinėk vaikino, su kuriuo susitikinėji, kūno kalbą. Ji gali nusakyti stebuklus!

Jo vyzdžiai išsiplėtę. Esate itin tamsioje vietoje arba šis subtilus signalas reiškia, kad jis tau neabejingas. Vyzdžių išsiplėtimas – tai smegenų reakcija, pasireiškianti, kai žmogus kam nors simpatizuoja ar jaučia stiprų potraukį.

Jis tau rodo savo priekinius dantis. Berniukai nustoja taip atvirai šypsojęsi sulaukę vos penkerių, o jei vėliau tokių atvejų pasitaiko, tai reiškia, kad jie iš teisų jaučiasi labai laimingi. Nors įprastinio flirto metu jis priekinių dantų gali neparodyti, vis tik būdamas iš tikrųjų maloniame pasimatyme, patirdamas daugybę teigiamų emocijų jis, labiausiai tikėtina, dantis vis dėlto tau parodys. Kitaip tariant, jei vaikinas su tavimi susitikęs jaučiasi iš tikrųjų laimingas, tu neišvengiamai pamatysi jo priekinius dantis.

Jis mielai lyžteli savo lūpas. Kai žmogui patinka kitas žmogus, jo burnoje išsiskiria daugiau seilių. Dėl šios priežasties tavimi labai susižavėjęs vaikinas gali paskubomis lyžtelėti savo lūpas arba jas kaip tik labai tvirtai suspausti.

Sėdėdamas kojas jis laiko praskirtas. Kadangi tokioje pozicijoje jis savotiškai demonstruoja savo vyriškus privalumus, kurie gausiai apraizgyti nervinių galūnių, ši atvira poza gali reikšti, kad vaikinas pageidauja tiesiogine ir emocine prasme kuo greičiau pažinti tave.

Jis trina rankomis. Jei vaikinas, bendraudamas su tavimi, nervingai trina rankas, reiškia, jis jaudinasi būdamas su tavimi ir tai gali reikšti, jog jam iš tiesų patinki. Stebėk tokį kūno ženklą - jei jis dažnai kartojasi, gali būti, jog buvimas su tavimi jam sukelia stresą, nors ir kaip jam patiktum.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis