Jei būtų vaikinų valia... 5 dalykai, ko jie norėtų Kalėdoms

Keletas vaikinų mums pašnibždėjo: jei būtų jų valia, jie trokštų, jog mylimos merginos jiems padovanotų būtent šiuos dalykus.

Prabangi patalynė

Ar galima rasti subtilesnį būdą pasakyti savo vaikinui, kad jis turėtų miegoti geresnėje patalynėje, nei padovanoti aukštos kokybės ir patogią patalynę pačiai? Juk kas naktį užmigti užsiklojant malonia odai paklode kur kas mieliau nei nutrinto audinio pledu...

Labai svarbus krepšys

Ar jis intensyviai keliautų po pasaulį, ar kartkartėmis kažkur pernakvotų, tačiau kiekvienam vaikinui reikia kokybiško kosmetinio krepšio. Be lagamino, be abejo, tai yra svarbiausia jo bagažo dalis. O jeigu jis tokį jau turi, kažin, ar ne metas jį pakeisti nauju.

Gyvenimiški patarimai

Galima užsakyti asmeninio stilisto ar interjero dizainerio konsultaciją. Svarbiausia - pasirūpinti, jog vaikinas patobulėtų. Juk šalia savęs matyti savimi pasitikinti, žavingą ir spinduliuojantį žavesiu vaikiną kur kas maloniau nei apšepelį. Juk žinai tą pasakymą - kokia moteris, toks ir jos vyro atspindys.

Priemonės savęs tobulinimui

Skutimosi rinkinys yra daiktas, kuris reikalingas kiekvienam vaikinui. Jo nori kiekvienas, tik kartais šio rinkinio kaina gali viršyti jo finansines galimybes. Kadangi Kalėdos - ypatinga proga palepinti mylimąjį, nupirk jam priemonių rinkinį - gal ši dovana ir atrodo kiek ūkiška, tačiau yra be galo praktiška.

Geriausias draugas

Jeigu kam reikia įrodymų, tai atlikta daugybė tyrimų, kurie rodo, kad šuns atsiradimas gyvenime stipriai nuspalvina jį. Trumpai tariant, mes tampame kur kas laimingesni vien žiūrėdami į savo šuns akis. Todėl padovanok vaikinui jo mylimos veislės šunį - auginkite jį kartu ir džiaukitės bendra jo priežiūra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis