5 merginų kompleksai, kuriuos vaikinai tiesiog dievina

Nerimas dėl elgesio ar išvaizdos keistenybių dažnai verčia merginas panikuoti - ypač, kai tai, regis, puikiai pastebi vaikinai. Vis dėlto jie mūsų keistenybių atžvilgiu ganėtinai pakantūs - jiems net patinka dalykai, dėl kurių kompleksuojame!

Kai mes... bijome.

Kartais baimės būna racionalios, o kartais – visiškai nelogiškos. Vis dėlto vaikinus žavi tai, kaip galima būti labai drąsiam svarbiais gyvenimo momentais ir tuo pačiu vijoti smulkmenų, pavyzdžiui, vorų. Taigi vaikinas su džiaugsmu išgelbės mylimąją nuo voro.

Kai dainuojam arba niūniuojam važiuodamos mašinoje, arba klausydamos ausinuko, ir nežinom, jog jis klausosi, todėl esam labai įsijautusios ir viską atliekam tiesiog iš širdies! Arba, kai šokam taip, tarsi niekas nemato. Vaikinams visuomet smagu pamatyti „tikrąjį“ mūsų veidą, o jei jis pasireiškia pašėlusiais šokio judesiais ir smagiomis dainomis (net, jei ir nepataikom į ritmą) – tik dar linksmiau, juk tada atrodom žemiškos ir savos.

Vaikinams patinka vaikščioti po merginos kambarį ir rasti detales, atspindinčias jos charakterį. Gal tai išskirtinis plakatas, o galbūt milijonas siuvinėtų pagalvėlių? Koks skirtumas, tai atspindi tave ir tai yra miela.

Nėra nieko keisčiau ir mieliau už merginą, sugalvojusią pašokinėti per balas ar nusprendusią įsilipti į aukščiausią medį, tik tam, jog įrodytų, kad gali. Juk tai reiškia, kad tokia mergina yra drąsi, patrakusi ir linksma, o linksmos merginos visą gyvenimą traukė ir trauks vaikinus, nes tokios merginos reiškia viena - nuotykius.

Kai vieną akimirką galim būti droviomis, o kitą - visiškai savimi pasitikinčiomis, tikslo siekiančiomis merginomis. Jis nežino, ką rytojus jam atneš, jis nenumano, kokia jo mergina bus ryt, o, tai stebina ir intriguoja. Jiems tai yra keista ir tuo pat metu labai žavu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis