6 priežastys, kodėl jis tau nerašo

Nustok spėlioti, kodėl jis neatrašo - yra šešios pagrindinės priežastys, kodėl vaikinas nenori su tavimi bendrauti. Gal bus skaudu, tačiau žinoti privalu!

1. Jam nuobodu

Visi esame atsidūrę susirašinėjimo akligatvyje: labas – labas, kaip laikaisi – neblogai, o tu. Ir – tyla. Toks susirašinėjimas kelia nuobodulį, nes jis ir yra nuobodus. Labai sunku įsitraukti ir išsiplėsti, kai realiai negauni nieko.

2. Jis nenori bendrauti

„Kodėl jis vengia su manim bendrauti? Jis turėtų nekantrauti!“ Gal ir taip, bet jei jis vengia rašyti, gali būti ir taip, kad tu jam patinki mažiau, nei jis patinka tau. Todėl jis ir nenori nuolat su tavim bendrauti.

3. Jis leidžia laiką su savo mergina

Nemalonu tai rašyti, bet tokia versija galima. Jei jis turi draugę ir slapta bando susirašinėti su tavimi, neišvengiamai atsiras laiko tarpai, kai jis turės skirti dėmesį savo draugei, todėl negalės rašinėti kitai merginai – na, žinai, jos akivaizdoje.

4. Jis miega, žaidžia kompiuterinį žaidimą, yra pamokoje (paskaitoje), kine, vakarieniauja, sportuoja...

Visi atsiduria situacijose, kai negali su savimi turėti mobiliojo, tad natūralu, kad jis atrašys kiek vėliau, nei tu tikiesi.

5. Jis mano, kad geriau atsakyti susitikus gyvai

Galbūt jis mano, kad tam tikrą reikalą geriau aptarti gyvai, todėl nežino, ką atrašyti. Tai ir neatrašo. Daugelis vaikinų gyvą pokalbį vertina kur kas labiau nei internetinį. Turėtum tai suprasti

6. Jis nenori su tavimi bendrauti

Kad ir kokia būtų skaudi ši tiesa - kai kurie vaikinai tokiu būdu atsisako bendravimo su mergina. Paprasčiausiai taip jiems lengviau parodyti, jog mergina jiems nerūpi. Nelinkėtume tokios santykių baigties, tačiau - yra kaip yra...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis