Atskleista: būtent todėl aukštesnio ūgio merginos vaikinus traukia it magnetas

Nors pasaulyje įprasta manyti, jog aukštos merginos -
grožio simbolis, neretai aukštesnio ūgio merginos ar moterys net kompleksuoja dėl savojo ūgio! Na ir nesąmonė... Juk aukštas ūgis tarsi magnetas traukia aplinkinius, o ypač vyriškąją lytį! Tavo ūgis didesnis nei 172 cm.? Vadinasi, save gali laikyti aukšta mergina ir jau gali skaityti tai, kas čia parašyta:

Net jei tu nesi modelis, atrodai kaip modelis. Tikriausiai žinai, kad daugelį vaikinų žavi modeliai - aukštos, pasitikinčios savimi, liaunos, grakščios... Ne vienas norėtų šalia savęs turėti tokią merginą. Net žemesnio ūgio vaikinai svajoja apie aukštas merginas! Tu vienareikšmiškai pirmauji turint omenyje ūgį.

Tu trauki dėmesį, žmonės tavęs klausosi. Vos įžengusi į patalpą patrauki aplinkinių, ypač vaikinų, dėmesį. Tu nusipelnei būti ne tik pastebėta, bet ir išgirsta. Nors daugelis teigia, jog ūgis neįrodo nei galios, nei pranašumo, jau senokai žinoma, jog kur kas didesnį įspūdį auditorijai, taip pat ir vaikinams, iš pirmo žvilgsnio paliks aukštesnė mergina.

Tavo kojos yra KAŽKAS TOKIO. Nėra abejonių, jog jei esi aukšta, turi ilgesnes kojas nei žemaūgės damutės. Ilgos kojos vaikinus veikia magiškai, o jeigu dar ir sportuoji, tuomet, tikėtina, turi atletiškas kojas, kurios atrodo nuostabiai kad ir kokį drabužį pasirinktum - suknelę, sijoną ar džinsus. Jei atvirai, turi vieną didžiausių moteriškųjų išvaizdos kozirių ir gali juo didžiuotis.

Tau tinka kiekviena apranga. Paikos kalbos, jog vaikinams nesvarbi merginos apranga. Kodėl tuomet į susitvarkiusią, rafinuotą, stilingą merginą kur kas greičiau atkreipiamas dėmesys nei į apšepėlę? Kadangi esi aukšta, tau, be abejonės, tinka daugelis drabužių variantų, todėl turi didesnes galimybes apžavėti savo stilingumu.

Vaikinai tavęs prisibijo, bet trokšta siekti. Kadangi esi aukštesnė, atrodai nuožulnesnė, sunkiau pasiekiama, o tai juos, patikėk, traukia tarsi magnetas! Juk teigiama, jog vyrai iš prigimties yra medžiotojai. Mažutės merginos dažnai jiems asocijuojasi su šeimyniškumu, mielumu, o aukštaūgės - su gyvenimiškais nuotykiais bei smagybėmis. Kas nenori smagaus laiko kartu?

Kadangi esi aukšta, nebijodama sustorėti gali valgyti daugiau. Iš tiesų - aukštesni žmonės gali sočiau pavalgyti ir nesivaikyti dietų. Žemesnio ūgio žmones vargina kiekvienas priaugęs kilogramas, nes jis pastebimas iš karto. Vaikinai tiesiog dievina maistu besimėgaujančias merginas ir niekaip neranda bendros kalbos su dietų besilaikančiomis. Dar vienas pranašumas.

Tu patrauki įvairių ūgių vaikinų dėmesį. Kuris vaikinas trokš per pusę už save mažesnės merginos? O štai paklausus žemaūgių, ar šie nejaustų diskomforto, kuomet šalia jų būtų aukštesnė mergina, atsakymas dažniausiai būna: galbūt juokaujate! Iš tiesų, tu žavi tiek aukštaūgius, tiek žemesnius, belieka tik pačiai pasirinkti, kuris ūgis priimtiniausias.

Tau niekada neprireikia prašyti pagalbos, kai tenka siekti ant aukščiausių lentynų esančių objektų. Žemesni žmonės neretai patiria diskomfortą, kuomet tenka siekti daiktų, esančių aukštesnėse pozicijose. Ir, tiesą pasakius, neretai kiek erzina aplinkinius. Tad tu niekada nesukeli vaikinui erzulio, prašydama pakelti ką nors, kas yra aukščiau.

Esi sėkminga. Atliktas mokslinis tyrimas, kurio metu siekta nustatyti ryšį tarp uždirbamų pinigų ir žmogaus ūgio. Paaiškėjo, kad aukštesni asmenys, taip pat ir moterys, uždirba daugiau. Šis tyrimas rėmėsi sėkmingų pasaulio žmonių pavyzdžiais - buvo lyginami jų ūgiai ir pagal ūgių skalę buvo nustatyta, jog aukštesnių ūgių žmonės yra linkę uždirbti daugiau, yra sėkmingesni. Kas šalia savęs nenorės matyti sėkmingos merginos?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis