Didžiausios tavo kūno kalbos klaidos, dėl kurių negali susirasi vaikino

Tinkama kūno kalba ne tik sukuria sėkmingą ryšį su aplinkiniais, bet ir padeda palikti neištrinamą iš atminties įspūdį. Vis dėlto neretai ji gali ne tik išduoti nepasitikėjimą savo jėgomis, bet ir atbaidyti potencialius partnerius. Peržvelk sąrašą - jei savo kūno kalboje naudoti bent vieną iš šių elementų, galbūt būtent todėl vis nerandi vaikino?

Tu užsiblokuoji. Blokavimasis, savos teritorijos saugojimas - vienas iš pagrindinių tinkamos kūno kalbos priešų. Tikriausiai žinai, jog blokavimąsi išduoda tokie dalykai kaip rankų sukryžiavimas, akių kontakto vengimas, susigūžimas. Vis dėlto psichologas V. Edwardas išskiria, jog toks užsiblokavimas būdingas daugeliui šiuolaikinių jaunuolių. Taip yra todėl, jog nemažai laiko praleidžiame prie kompiuterių ekranų, o štai bendraudami gyvai tampame nedrąsūs, vengiame atvirauti, bijome atsiverti.

Rodai pernelyg akivaizdžius simpatijos ženklus. Išmokusi flirto subtilybių bandai jas pademonstruoti savo simpatijai? Nepersistenk. Gali pritaikyti keletą kūno kalbos gudrybių, tačiau nuolatos bandyti atkreipti į save simpatijos dėmesį neverta. Tavo išrinktasis gali tuoj pat perprasti gudrybes. Žinoma, vienam tai gali pasirodyti žavu, tačiau kiti tokius dalykus laiko kiek banalokais.

Nuolatos suki plaukus aplink pirštus. Nors tai dažnai būna nerimo ir jaudulio požymis, vaikinai puikiai atskiria, kuomet tu naudoji šį triuką kaip flirtavimą. Galbūt naivesniam vaikinui toks triukas suveiks, tačiau žinok, jog didžioji dauguma sako: tai kiek banaloka...

Mažos mergaitės kalbėjimo maniera bei judesiai. Dažna iš mūsų bendraudamos su vaikinais stengiamės pakeisti balso toną, sušvelninti jį. Šio bendravimo tipo vinis - tokie kūno kalbos elementai kaip galvos kraipymas, mirksėjimas akimis. Būk atsargi, mat kartais tai gali atrodyti ne žavingai, o labai vaikiškai. Turbūt retas kuris iš vaikinų trokštų bendrauti su maža mergyte?

Išsiduodi, rodydama nervingus gestus. Nervingi gestai - kone labiausiai kūno kalbą darkantys veiksniai. Nervingumą išduoda tokie gestai kaip plaukų sukimas pirštais, lūpų kramtymas ar trepsėjimas koja. Kiek įmanoma stenkis vengti tokių akivaizdžių įtampos ženklų. Pabandyk suskaičiuoti iki dešimties mintyse ar trumpam nukreipk dėmesį kažkur kitur. Išmokdama kontroliuoti savo kūno kalbą, numalšinsi nerimą.

Painiojiesi skaitydama kito žmogaus kūno kalbą. Apie kūno kalbą šnekama daug, ypač kai turima omenyje vaikino ir merginos santykius. Vis dėlto iš didelio rašto galima išeiti iš krašto, todėl verčiau nebandyk įvertinti kiekvieno kito žmogaus judesio. Juk ne visi apkabina vien todėl, jog yra įsimylėję. Priešingai, tai gali būti paguodos, draugiškumo ženklas. Todėl stenkis ne analizuoti kiekvieną kito žmogaus judesį, o atsipalaiduok ir kito žmogaus kūno kalbą pabandyk jausti intuityviai.

Kompleksuoji dėl savo išvaizdos. Ir tai akivaizdžiai parodai! Pavyzdžiui, įsiteiki, jog šiandien tavo šukuosena atrodo baisiai, todėl bendraudama su tau patinkančiu žmogumi nuolat mąstai, jog jis žvelgia būtent į tavo plaukus. Taip ne tik gadini bendravimą, bet ir pati verti žmogų jaustis nepatogiai. Žmonės jaučia kitų įtampą, todėl nuslėpti jos niekaip nepavyks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis