Jei tavo partneris pasižymi šiomis 6 savybėmis, gali būti, kad esi toksiškuose santykiuose

Jauti, kad santykiai ne tokie, kokie turėtų būti, tačiau nesupranti, kas yra negerai? Pirmiausia pastebėk savo partnerio elgesį. Štai ypatybės, kurios išskiria toksišką partnerį.

Jis santykiuose yra tinginys


Jei tu viską planuoji, o jis visiškai nepadeda, neprisideda, per daug stengiesi. Tavosios pastangos tikrai bus įvertintos kieno nors kito. Tu neturi būti ta, kuri stengiasi vienintelė poroje. Dažniausiai anksčiau ar vėliau tokios merginos pasijaučia nereikalingos.


Jis save labiau traktuoja ne kaip partnerį, bet kaip draugą


Jo planuojami susitikimai su draugais neprimena romantiškų pasimatymų? Jei tarp jūsų likusi vien draugystė, tuoj pat keiskite santykių planą. Vertėtų kuo dažniau patirti romantiškų akimirkų ir leistis į avantiūras, kurios atneš nuotykių ir azarto. Juk azartas - tai, kas sujungia žmones ir priverčia širdis plakti sparčiau.


Jis tave nori pakeisti


Mada, grožis ir stilius žavūs tuo, kad juos galima interpretuoti. Tai menas, o mene taisyklės negalioja. Jei tavo partneris tau liepia pakeisti asmeninį stilių, tai ženklas, kad jis bando pakeisti tave, nes stilius yra išorinė vidinės asmenybės apraiška.


Jis atsiribojęs nuo tau svarbių žmonių


Padorus vaikinas norės susipažinti su tavo draugais ir artimaisiais. Ir nesvarbu, jei jam nepatiks kiekvienas žmogaus aspektas, jis vis tiek norės bendrauti.


Jis tau pateikia ultimatumus


Nekalbu apie tuos atvejus, kai nuo alkoholio priklausomam žmogui, kuris dar ir kumščiais pasišvaisto, pateikiamas ultimatumas: „Tau reikia pagalbos, nes keli prieš mane ranką. Jei nieko nekeisi, viskas bus baigta.“ Bet jei tau iškeliamas ultimatumas atsisakyti kažko, kas tau svarbu ar patinka, reiškia, meilė naudojama kaip manipuliavimo priemonė. Šilti jausmai naudojami tam, kad tu nebebūtum savimi. O tai jau blogai.


Jis nuolat tave lygina


Jei vaikinas, su kuriuo susitikinėji, ima lyginti tave su kita mergina jos naudai, neabejok – tai didžiulė, plevėsuojanti raudona vėliava. Bėk nuo jo kuo toliau. Lyginimas dažniausiai atneša tik graužatį - juk tu esi vienintelė ir ypatinga, todėl nedera tavęs lyginti su kitomis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis