10 ženklų, jog turėjai gimti ne mergina, o vaikinu

Ko gero, visos kada nors pagalvojome - o jei būčiau gimusi vaikinu? Kiek papildomų problemų atsirastų, o kiek išnyktų? Vienareikšmiško atsakymo, kuo geriau gimti - vaikinu ar mergina, nėra, tačiau nereta mergina savyje jaučia labai daug vaikinams priskiriamų bruožų. Galbūt net per daug! O tada ir susimąsto: gal likimas suklydo ir aš tikrai turėjau gimti vyro pavidalu?

1. Beveik niekada neverki. Paprasčiausiai nesi verksnė, apsiašarojanti dėl menkniekio. Stebėdama romantinius filmus stebiesi, kaip draugės, esančios šalia, jau po pirmojo draminio motyvo paleidžia dūdas. Net išsiskyrusi su vaikinu negali nubraukti ašaros - ji paprasčiausiai neišrieda! Taip, kartais susinervini dėl smulkmenos ir tau nubyra įtampos įtakota ašara, tačiau tai būna labai retai.

2. Labai daug valgai. Regis, galėtum apvalgyti visus ir taptum sėkmingiausia valgymo varžybose. Nuo pat gimimo valgai viską, kas papuola po ranka - net tavo vaikystės nuotraukos byloja, jog nuolatos kažką kramtai ar laikai rankose maisto produktą. Spjauni į visas dietas - kaip įmanoma riboti save ir atsisakyti vieno pagrindinių gyvenimo malonumų? Visiškas absurdas.

3. Tave domina automobiliai. Markės, spalvos, galingumas, variklio veikimas - tave domina galbūt net labiau nei makiažo šepetėliai, lūpdažiai ar šukuosenos. Vairavimo teises išsilaikei pirmiausiai iš draugių arba žinai, jog tikrai tai padarysi netolimoje ateityje. Svajoji apie gražų, galingą automobilį, o ne vėjo perpučiamą kledarą.

4. Esi stipri asmenybė. Nelabai sutari su mergaitiškomis merginomis, kurių pagrindinės pašnekesių temos - grožis ir pyragų kepimas. Esi tvirtesnio būdo mergina ir tą pastebi aplinkiniai - gebi organizuoti, turi puikų loginį mąstymą, tau niekas nepaprieštaraus.

5. Neretai dažniau jauti aistrą nei prisirišimą, meilę. Tave tiesiog valdo aistringumas - dažniau atkreipi dėmesį ne į gerą, nuolankų, mielą vaikiną, o į gražuoliuką, kuris tikrai vertas donžuano vardo. Ir nieko negali su savimi padaryti - paprasčiausiai tave traukia žavūs žmonės. Tau neretai gali būti sunku pajausti tikrą meilę, nes visada pagalvoji: o jei manęs dar kas laukia už kampo?

6. Tau labiau sekasi tikslieji nei humanitariniai mokslai. Kiek save pameni, visuomet turėjai ryškesnį loginį mąstymą nei kitos merginos, būtent todėl skaičiukų pasaulis tau atrodė priimtinesnis nei žodžių. Ko gero, pasirinkai tiksliųjų mokslų reikalavusią specialybę.

7. Mada nėra aktualiausias dalykas gyvenime. Tau gražu pažiūrėti į išsipusčiusias merginas, kartais peržvelgti stiliaus naujienas, tačiau tai toli gražu nėra tavo gyvenimo prioritetas. Tau paprasčiausiai tam gaila laiko ir energijos, kurią gali panaudoti kur nors kitur.

8. Tu žinai, ką sakai ir nepersigalvoji. Negalį pakęsti nekonkretumo, kuriuo pasižymi daugelis merginų. Dažniausiai puikiai žinai, ko nori, todėl tau nesunku apsispręsti. Dažniausiai viską racionaliai apmąstai ir ganėtinai greitai padarai sprendimą.

10. Turi nemažai draugų vaikinų. Su merginomis tu sutari, tačiau su vaikinais dar geriau. Paprasčiausiai tau patinka jų laisvesnis ir lengvesnis požiūris į gyvenimą, todėl tau smagu su jais bendrauti, leisti laiką, linksmintis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis