Didžiausios tavo jaunystės klaidos, kurių labai gailėsiesi sulaukusi brandos

Daugelis vyresnio amžiaus žmonių pagalvoja, ką būtų darę ir ko nedarę, kai buvo jauni. Kam vėliau graužtis dėl netinkamų įpročių ar poelgių? Visuomet ženk vienu žingsniu į priekį!

Pernelyg daug laiko praleidi socialiniuose tinkluose

Socialiniai tinklai sukurti tam, kad tu ten praleistumei kuo daugiau laiko. Vis tik tai nereiškia, kad turi pasiduoti ir elgtis būtent taip. Darbo valandos turėtų būti išnaudojamos efektyviam darbui, o ne sekimui, kas, ką ir kur nuveikė šiandien. Jei nori - užsiimk šia veikla po darbo, bet darbo metą išnaudok efektyviai. Pamąstyk, kai kaip apie tokį laiką galvosi, kai tapsi suaugusia? Manysi, jog tai išeikvotas laikas.

Nereguliariai maitiniesi

Jei manai, kad atsisakiusi pusryčių ar pietų „sutaupysi“ kalorijų, smarkiai klysti. Atėjus vakarui būsi tokia išalkusi, kad sveiki patiekalai ir lengvi užkandžiai rūpės mažiausiai. Būtent dėl tokio elgesio ir valgymų praleidinėjimo merginos vakare persivalgo, o kalorijų perteklius ir linkęs pirmiausiai kauptis ant pilvuko. Patikėk, ateityje šis aspektas tau labai atsilieps - kūnas bus linkęs kaupti riebalus, todėl vis stambėsi.

Užsiimi nesaugiais lytiniais santykiais

Nors tavyje siaučia hormonų audros, nepasiduok vaikinų meilikavimams. Priimtini tik saugūs lytiniai santykiai. Pagalvok, kokią puokštę ligų tau gali dovanoti vaikinas, su kuriuos pasimylėjai nesisaugodama! Pradedant įvairiomis infekcijomis ir baigiant baugiomis ligomis - AIDS.

Naudoji per daug maitinamojo kremo

Nemažai merginų mano, jog kuo gausiau užteps maitinamosios priemonės ant veido odos, tuo efektyvesnis bei greitesnis bus rezultatas. Nė vienas kosmetologas šios tiesos nepatvirtintų - ne sluoksnių gausa užtikrina rezultatą. Priešingai, pernelyg gausus maitinamojo kremo naudojimas gali iššaukti patinimus, raudonį ir nepageidaujamus inkštirus. Šiuo atveju (kaip ir daugeliu) mažiau yra daugiau. Vėliau ši grožio rutina tau gali skaudžiai atsiliepti.

Dažnai degiesi soliariumuose arba dažnai deginiesi saulėje

Ar apelsino atspalvio oda vis dar madinga? Kažin, ar kada nors ji tokia buvo. Pernelyg dažnas kaitinimasis saulėje ne tik sukelai odos vėžio riziką, bet ir sausina bei sendina odą. Todėl atsisakyk saulės vonių ir išsaugok odos grožį!

Vadini nepasiekiamą

Kartais merginos suserga vadinamuoju „princesės“ sindromu ir pradeda įsivaizduoti, kad oficialus vaikinas privalo jas nuolat lepinti ir saugoti kiaurą parą. Jeigu tu įsijausi į įnoringos valdovės rolę ir tikėsiesi, kad vaikinas su šypsena veide šoks pagal tavo dūdelę,gali būti, jog visą gyvenimą liksi viena. Nereikia apsimetinėti princese, kad įrodytum, kokia esi ypatinga.

Labai skubi santykių sferoje

Viskam savas laikas. Mėgaukis nauja draugyste, jaunyste, bet nespausk vaikino prisipažinti meilėje tau ar supažindinti tavęs su jo tėvais. Sukeldama įtampą jį tik išgąsdinsi, o koks vaikinas norės draugauti su nuolat jį skubinančia mergina? Geriausia taktika - parodyk, kad jis tau rūpi, bet jei vieną dieną jūsų keliai išsiskirs, tu tikrai neverksi į pagalvę.

Leidi blogoms emocijoms mažinti tavo produktyvumą

Iš savęs su visomis šaknimis išrauk įprotį ieškoti galimų priežasčių. Toks elgesys iš esmės nesiskiria nuo dingsčių kūrimo. Lygiai taip pat turėtu išmokti pasakyti ne, kai to tikrai nori. Privalai atskirti, kur atsisakymui yra svari priežastis, o kur tik sumąstyta dingstis. Atsikratyk įpročio užsiverti savyje. Net jei tavo diena - itin sunki ir jautiesi pavargusi, susierzinusi bei toli gražu netrykšti entuziazmu, neturėtum užsidaryti savyje bei leisti kitiems šalia tavęs jaustis nejaukiai.

Sakai „taip“, kai reikėtų sakyti „ne“

Kalifornijos universitete atliktas tyrimas parodė – kuo sunkiau jums pasakyti „ne“, tuo didesnė tikimybė, kad patirsite stresą, pervargimą ar net depresiją. Jei į visus siūlymus atsakysite teigiamai, užkrausite sau tokią naštą, kurios nesugebėsite patempti. Todėl išmokite atsakyti neigiamai - tai pasitarnaus jūsų vidiniam pasauliui. Ir gyventi bus kur kas lengviau!

Sunkūs nešuliai rankose

To neišvengsi - dažnai iš mūsų kartais tenka nešti ne vieną kilogramą sveriančius daiktus. Jei tavo rankinė sveria tiek, lyg į ją būtum įsidėjusi kelis sunkius akmenis, tuomet pagalvok, ar nešdama tokį sunkų nešulį nekenki sveikatai. Ankstyvos nugaros problemos, kaklo skausmas, rankų patempimas, iškrypusi laikysena - tai tik maža dalis bėdų, kurios gali užklupti nuolatos tempiant sunkius daiktus.

Švaistai laiką būdama su negatyvią energiją skleidžiančiais asmenimis

Jei jie tavęs nemėgsta ir nepalaiko, atsikratyk jų ir padaryk tai kuo greičiau. Jie ne tik menkina pasitikėjimą jėgomis, bet ir nepalaiko, nemotyvuoja, neskatina tobulėti. Turėtum save apsupti tais, kurie yra tau brangūs ir kuriais visapusiškai pasitiki. O nuo negatyvumo kupinų bėk kuo toliau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis