5 mūsų įsimintos tiesos, kurios vaikinus veda iš proto

Mes, merginos, įsikalusios į galvas senas tiesas ir įsitikinimus galime išvesti tuo vaikinus iš proto - juk jie toli gražu taip negalvoja! Todėl jei būtų vaikinų valia - tuoj pat patartų mesti mums šias tiesas iš gyvenimo...

Įsitikinimas, jog jūsų santykiai bus amžini ir jūs susituoksite. Merginoms būdingos svajonės apie ateitį, tačiau kai mes pernelyg dažnai kartojame, kokia galėtų būti santykių ateitis, vaikinai išsigąsta. Be to, pradeda trauktis, nes pajunta spaudimą į kampą. Dauguma vaikinų yra linkę gyventi momentu, todėl svajos apie vestuves, jums padraugavus vos porą savaičių, juos gali gerokai sutrikdyti.

Mes, panelės, esame gana akylos ir neretai spėjame užbėgti pirmiesiems kitų merginų flirto su mūsų vaikinais ženklams, tačiau kartais tai gali virsti manija. Jei nuolat vaikiną seksi akimis, kai šis pasisveikins su kita mergina, o jam pasisveikinus pulsi tardyti jį, jis tikrai nesijaus gerai. Kita vertus, jei jauti, jog į jūsų frontą braunasi kita mergina, būk pasiruošusi viskam.

Mūsų kompleksai dėl išvaizdos tiesiog veda vaikinus iš proto! Jei visuomet esame apie save blogos nuomonės, tai ką jau kalbėti, kokia yra kitų žmonių nuomonė apie mus? Nuolat savo išvaizda besiskundžiančios panelės ne tik erzina, bet verčia jų gailėtis. Vaikinams patinka savimi pasitikinčios ir nebijančios pasijuokti iš savęs merginos. Tokios turėtume būti ne dėl vaikinų, o pirmiausia pačios dėl savęs. Juk lygiai taip pat, kaip mes matome save, mato ir aplinkiniai.

Išėjusios į miestą su vaikinu panikuojame, jog šiandien tikrai ne TA diena, kai turėjome pasipuošti būtent šia suknele. Ką gali atsakyti vaikinas? Pirmą kartą jis atsidūsta, antrą užverčia akis, tačiau jei pasiskundžiame trečią kartą, jis gali ne juokais susierzinti. Ne, nesiūlome tau vaikščioti apdriskusiai, tačiau nuolat burbėti dėl aprangos tikrai neverta - atsipalaiduok ir mėgaukis akimirka.

Merginos dažnai naudoja tokias flirto gudrybes, kurios yra kiek pasenusios. Dar blogiau, jei merginos flirto gudrybių prisiskaito internete. Aklai jomis nesivadovauk - bendravimo su vaikinu metu gali išbandyti vos keletą gudrybių, tačiau kai naudoji jas visas... tuomet nuoširdus bendravimas virsta akivaizdžiu vaikino užkariavimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis