Nuostabusis vizualinis meilės testas atskleis, kaip tau lemta mylėti

Iš mūsų pomėgių, interesų, draugų rato ir aprangos stiliaus galima labai daug ką pasakyti apie mūsų asmenybę. Lygiai tokią pačią svarbią žinią apie mūsų vidų bei jausmus neša vaizduotė. Turi lygiai septynias sekundes peržiūrėti 7 nuotraukas. Intuityviai nuspręsk, kokia fotografija tau labiausiai prie širdies. Pasirinkusi vieną fotografiją skaityk aprašymą apie savo jausmų pasaulį.

1.

2.

3.


4.

5.

6.

7.

Jei pasirinkai PIRMĄJĄ nuotrauką... Tu esi apsigimusi romantinė ir tau labiausiai imponuoja romantiškieji vaikinai. Vaikinai, kuriems nesvetima romantika, pasimatymai ant jūros kranto ir gitaros brazdinimai prie laužo yra daugumos panelių svajonių vaikinai. Vis dėlto, jei tau patinka tokie vaikinai, gali būti, jog esi ta, kuriai gyvenime trūksta šilumos. Esi išsiilgusi jausmų, bet tai reiškia, jog esi mergaitiška ir jautri asmenybė.

Jei pasirinkai ANTRĄJĄ nuotrauką... Net pati nežinai, kodėl tau labiausiai patinka tie, kuriems svarbiausia - aistra ir linksmybės. Nieko negali sau padaryti - kreipi dėmesį tik į tuos, kuriems nesvetimos linksmybės? Matyt, būsi ta, kuri irgi dievina vakarėlius. Žmonės, kuriuos traukia aštrūs pojūčiai, dažnai būna tie, kurie mėgsta eksperimentuoti, nebijo iššūkių ir yra tikros kompanijos sielos. Arba atvirkščias variantas. Gali būti, jog esi ta, kuri slapčia trokšta būti vakarėlių liūte ar aistringa, įsimintina mergina, tačiau nedrįsti pernelyg atsiskleisti.

Jei pasirinkai TREČIĄJĄ nuotrauką... Tave labiausiai žavi sportą dievinantys vaikinai. Jei tau patinka sportuojantys vaikinai, esi ta, kuriai yra labai svarbi išvaizda - tiek merginų, tiek vaikinų. Esi ta, į kurią visi stengiasi lygiuotis, dažnai esi komandos lyderė. Dievini jausmą, kai visi žvilgsniai yra nukreipti į tave. Dažnai būni dėmesio centre, o išgirdus apie ramius vakarus su knyga rankose, tave net nupurto.

Jei pasirinkai KETVIRTĄJĄ nuotrauką... Galbūt tu pati sau to neprisipažįsti, tačiau tau labai imponuoja vaikinai, kuriems svarbiausia gyvenime - pinigai. Geras uždarbis tokiems vaikinams yra gyvenimo siekiamybė. Tai nėra smerktina, tačiau... jei tu ieškai vaikino, kuris turėtų nemažai pinigų, verta susimąstyti. Ar nesi viena tų, kurią žavi vien blizgučiai ir prabangūs daiktai? Tuomet galėtum būti palaikyta materialiste, o tai nėra sveikintina.

Jei pasirinkai PENKTAJĄ nuotrauką... Ko gero, tave labiausiai traukia vaikinai, kurie yra be galo gražūs. Tokie vaikinai, kurie traukia visų akį savo įspūdinga išvaizda, patinka kone visoms merginoms. Vis dėlto dauguma merginų nusivilia su jais susipažinusios artimiau. Graži išvaizda kelia didelius reikalavimus, tačiau ne visada ji garantuoja puikų vidų. Tačiau jei tave lyg magnetas traukia vien išoriniu grožiu kerintys vaikinai, esi ta, kuri priklauso masėms. Tau patinka tai, ką mėgsta dauguma. Aplinkiniai tave laiko kiek naivoka, nors galbūt tokia visai nesi. Lengvai gali pasiduoti kitų įtakai, todėl būk atsargi, ypač kurdama santykius su gražuoliukais!

Jei pasirinkai ŠEŠTĄJĄ nuotrauką... Tau nėra nieko žavesnio už vaikinus, kuriems svarbiausia yra šeima. Šie vaikinai vertina ne tik šeimą - taip pat ramybę, stabilumą ir saugumą. Jei tau svarbu, jog vaikinas mylėtų savo artimuosius, tikėtina, jog ir pati esi švelni, maloni ir nuoširdi asmenybė. Nuotrauka simbolizuoja šeimyniškumą, o tai tave kaipmat patraukė.

Jei pasirinkai SEPTINTĄJĄ nuotrauką... Ar niekad nepamąstei, jog labiausiai tave traukia vaikinai, kurie mėgsta kontroliuoti? Kai kurias merginas traukte traukia vyriško tipo vaikinai, kurie yra linkę dominuoti ir vadovauti. Tu esi ta, kuriai visuomet reikia, jog kažkas tave pastūmėtų į priekį, patartų ar pamokytų. Nesi iš tų, kurios yra linkusios lyderiauti. Jei yra galimybė, visuomet leidi vadovauti kitiems.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis