5 priežastys, kodėl jis nenori rimtų santykių su tavimi

Nieko nesupranti - jūs dažnokai susitinkate, lyg ir jauti simpatiją tau, galbūt net ne kartą apsikabinote ar pasibučiavote, bet... Jis netrokšta su tavimi kurti rimtų santykių. Paieškokime priežasčių - galbūt jos slypi visai ne ten, kur manei...

Jis nenori įsipareigojimų. Kai kurie vaikinai tiesiog nenori draugysčių. Galbūt jis labai užsiėmęs, ruošiasi išvykti ar tiesiog nori kurį laiką pailsėti nuo santykių. Taip gali būti dėl jauno vaikino amžiaus ar tiesiog charakterio savybių. Ne visi vaikinai nori rimtų santykių, belieka su tuo susitaikyti ir ieškoti tokio, kuris į tave žiūrės su meile.

Savo simpatiją matai tik vakarėliuose ir iš visų jėgų stengiesi atkreipti jo dėmesį? Tokio bendravimo - negana. Ypač jei vakarėlio įkarštyje esate linkę lengvabūdiškai bučiuotis ar, dar blogiau, esate ne kartą permiegoję. Atmink, kad vaikinui fizinis kontaktas nebūtinai reiškia meilę ar įsipareigojimus. Tuo labiau, kad daugelis vaikinų nenori rimtai draugauti su tomis, kurios elgiasi lengvabūdiškai...

Vaikinų siaubas - įkyri panelė. Ji nori žinoti, kur jis, ką ir su kuo veikia, kodėl per 5 minutes neatrašė į jos žinutę ir kodėl neatbėgo jos guosti, kai teko vežti šunį pas veterinarą. Juk jūs net ne pora! Jei per daug įkyriai bandysi meilintis ar įsiteikti, nieko gero nepeši. Laikyk saugų atstumą, leisk vaikinui tavęs siekti, nes lengvai sugaunamas grobis - neįdomu!

Esi įsitikinus, kad nuo pavydo iki meilės - vienas žingsnis? Greitai persigalvok, nes gali prisidaryti sau bėdos. Jeigu su vaikinu tik pradėjote bendrauti, o tu visais įmanomais būdais stengiesi parodyti, kiek daug vaikinų dėl tavęs eina iš proto, naujoji tavo simpatija gali tiesiog pagalvoti, kad esi nerimta ir vienu metu nori turėti keletą vaikinų.

Argumentas, prieš kurį nepakovosi nei riksmais, nei ašaromis. Jei vaikinui patinka kita, jis niekuomet nelaikys tavęs savo mergina. Net jei tu juo rūpiniesi, guodi, kai jam nesiseka, išklausai ir stengiesi padėti, jo svajoje viešpataus kita. Todėl situaciją gali valdyti tik tu: arba susitaikyt su tuo, kad geriausiu atveju galite būti draugais, arba ieškok naujos simpatijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis